Navigácia

  • Zoznam žiakov do 1. ročníkov

    Zoznam žiakov do 1. ročníkov

    Zoznam žiakov 1.A trieda

    Triedna učiteľka: Mgr. Mária Pýchová

    Vychovávateľka: Mgr. Miroslava Hromadová

    1.Blahová Liana

    2.Dobríková Natália

    3.Domeniková Zoja

    4.Dubovický Andrej

    5.Ďurtová Vanessa

    6.Frzon Dušan

    7.Golha Michal

    8.Hlaváčik Andrej

    9.Hogh Tobias

    10.Chromeková Laura

    11.Jánošíková Marína

    12.Jenčová Laura

    13.Kohajdová Alexandra

    14.Komžíková Alica

    15.Kostura Kevin

    16.Kováčik Matúš

    17.Kubušová Klára

    18.Lehocký Jakub

    19.Mala Hugo

    20.Saksová Lea

    21.Salaj Andrej

    22.Strelec Jakub

    23.Šujanský Ema Viktória

    24.Šušor Jakub

    25.Tomaška Alexander

    26.Valent Matej

     

    Zoznam žiakov 1.B trieda

    Triedna učiteľka: Mgr. Patricia Šmelková

    Vychovávateľka: Anna Zlevská Pániková

    1.Alberty Federico

    2.Baranová Karin

    3.Beňo Timotej

    4.Bubelínyová Michaela

    5.Crmanová Erika Genevieve

    6.Čaradský Martin Teodor

    7.Čurillová Adela

    8.Danko Leonard

    9.Dinko František

    10.Figa Martin

    11.Gažová Agatha

    12.Handlovský Timon

    13.Chovanová Nelly

    14.Ilkaničová Nina

    15.Jungová Emma

    16.Kubaliak Jakub

    17.Kurčík Lukáš

    18.Luptáková Ella

    19.Mistrík Miroslav

    20.Mokrošová Nina

    21.Ohinskiy Mikhailo

    22.Oravcová Nina

    23.Oros Nicolas

    24.Sýkorková Lea

    25.Molnár Andrej

     

    Zoznam žiakov 1.C trieda

    Triedna učiteľka: PaedDr. Jana Števulová

    Vychovávateľka: Mgr. Emília Ostrihoňová

    1.Andrejčíková Aneta

    2.Bániková Ema

    3.Brandoburová Ema

    4.Floch Oliver

    5.Hajden Maximilián

    6.Kollár Matúš

    7.Kováčová Alexandra

    8.Kulich Mário

    9.Lorinc Lukáš

    10.Lupták Oliver

    11.Ľuptáková Tatiana

    12.Mastišová Miriam

    13.Milanová Natália

    14. Žiak Michal

    15.Môc Ján

    16.Naňová Alexandra

    17.Pecník Samuel

    18.Pinka Ján

    19.Pókoš Enriko

    20.Prokopová Sofia

    21.Pršanec Dominik

    23.Semeníková Kiara

    22.Surovec Dominik

    24.Tomeková Lea

    25.Zádorová Vanessa

  • Zoznam žiakov 5. ročník, noví žiaci

    Zoznam žiakov 5. ročník, noví žiaci

    5.A športová hokejová trieda

    tr.učiteľ: Mgr.Lipnický Matej

    1.Berko Adam

    2.Bezák Bruno

    3.Birykov Makar

    4.Blaško Michal

    5.Čunderlík Ivan

    6.Dilík Dávid

    7.Eliáš Peter

    8.Gálik Tomáš

    9.Ivanič Ján

    10.Kopečný Matej

    11.Krnáč Richard

    12.Legíň Tomáš

    13.Libiak Samuel

    14.Plančár Michal

    15.Pohančaník Peter

    16.Sasák Christián

    17.Stano Peter

    18.Sulovec Matej

    19.Surovec Jakub

    20.Šimčík Ján

    21.Šimko Juraj

    22.Úradníček Martin

    23.Žiak Peter

    24.Imriška Nicolas

    25.Veselovský Adam

     

    5.B športová trieda

    tr.učiteľka: Mgr.Šimčíková Zuzana

    1.Dian Matúš 

    2.Donoval Viliam

    3.Figová Lenka

    4.Hirková Nella

    5.Kolenička Aleš

    6.Kováč Boris

    7.Lačný Lukáš

    8.Mala Timotej

    9.Matejková Lucia

    10.Medveď Lukáš

    11.Ondíková Sofia

    12.Póč Kristián

    13.Rosputinská Adela

    14.Sedliaková Sára

    15.Surová Simona

    16.Sýkorová Linda

    17.Štefík Krištof

    18.Ščepko Adam

    19.Tóthová Kamila

    20.Zachar Richard

    21.Lászlo Markus

    22.Riapoš Filip

    23.Šepák Benjjamín Juraj

    24.Halaj Dominik

    25.Štofan Ronald

     

    5.C trieda

    tr.učiteľka: PedDr.Beňová  Elena

    1.Brabalecová Karin

    2.Čery Nikolas

    3.Duraj Marek Pavel

    4.Drozdová Tereza

    5.Gondek Patrik

    6.Klimentová Sofia

    7.Ľupták Samuel

    8.Ľuptáková Sofia Sára

    9.Malčeková Karolína

    10.Marko Samuel

    11.Páterová Lucia

    12.Pavlovičová Alexandra

    13.Rybárová Terézia

    14.Snopko Šimon

    15.Strelec Richard

    16.Šípková Aneta

    17.Valianovič Alexander

    18.Valianovič Samuel

    19.Verbovský Martin

    20.Videršpanová Stela

    21.Zeleňanská Veronika

    22.Radič Erik

     

    5.D trieda

    tr.učiteľka: Mgr.Ratkovská Alena

    1.Bachorík Matúš

    2.Bancík Tomáš

    3.Blaho Alexej

    4.Čiefová Kristína

    5.Hajdenová Michaela

    6.Chriašteľová Hana

    7.Kanošová Vanessa

    8.Kováč Patrik

    9.Kubišová Emma

    10.Lunter Alexander

    11.Luptáková Laura

    12.Pecníková Lea

    13.Riapošová Nicol Lara

    14.Richterová Ela

    15.Rindi Sofia

    16.Roháčová Diana

    17.Slobodová Linda

    18.Strhársky Andrej

    19.Surovčík Richard

    20.Teliarová Annamária

    21.Tomášová Nina

    22.Kapusta Martin

    23.Kršačková Hanka

     

    Noví žiaci  

    1.Zhurauliova Elezaveta2.A

    2.Hubačová Timea Michaela2.C

    3.Lebedeva Alexandra4.C

    4.Zhurauliov Nikita6.B

    5.Tóth Patrik7.A

    6.Simanová Karolína7.B

    7.Blahova Yelyzaveta9.C

    8.Kubiš Martin9.D

  • Začiatok šk. roka 2018/19

    Začiatok šk. roka 2018/19

     

    Slávnostné otvorenie školského roka 2018/2019 bude pre žiakov 1. - 9. ročníka
    3. septembra 2018 o 9:00  hod. na Aréne Barani. Príchod žiakov 1. ročníka do tried o 8:30 hod. Príchod žiakov 2.-9. ročníka na Arénu Barani o 8:45 hod.

    Oznamujeme rodičom, že strava v školskej jedálni bude zabezpečená od  4.9.2018 pre žiakov, ktorí majú stravu objednanú.

    PaedDr. Peter Zlevský
     riaditeľ školy

  • OZNAM ŠJ

    OZNAM ŠJ

    Žiadame rodičov nových žiakov, ktorí nastupujú do prvých a piatych tried, aby si prišli po čipové karty a variabilné symboly z dôvodu úhrady stravy do školskej jedálni v dňoch 28.8., 30.8. a 31.8.2018 v čase od 8-00 do 14-00.

     

    Ďakujeme

  • Pomôcky pre žiakov 1.st.

    Pomôcky pre žiakov 1.st.

    Pomôcky pre 1. ročník

    Zošity

    všetky zošity dostane dieťa od triednej pani učiteľky

    Peračník

    pero (TORNADO, PILOT), 3 ks ceruzka č. 2, pastelky (nie fixky), guma, strúhadlo, nožnice (nie hračkárske), tyčinkové lepidlo na papier

    Telesná výchova

    vrecúško na úbor, biele tričko, biele ponožky, krátke nohavice, tepláková súprava, obuv na von, obuv do telocvične

    Výtvarná výchova

    kufrík na pomôcky, igelit na prikrytie lavice, vodové (temperové)  farby (nie čínske), plochý štetec č. 8, 10, pohár na vodu, plastelína, voskové pastelky, disperzné lepidlo (TECHAZIL)

    Prezuvky (nie s čiernou podrážkou, nie šľapky a tenisky)

    Hygienické potreby

    hygienické vreckovky 10 balíčkov, toaletný papier 2 ks, tekuté mydlo 1 ks, uterák

    Prosíme všetky veci označiť menom/značkou!!!

     

    Pomôcky pre 2. ročník

    Zošity

    Zošit 510             1 ks

    Zošit 513            10 ks

    Zošit 512            10 ks

    Zošit 624             1 ks

    Zošit notový        1 ks

    Peračník

    pero  2 ks (tornádo, pilot, príp. plniace, nie čínske ani prepisovačka), pero zelené 1 ks, prípadne ďalšie farby okrem červenej, nožnice, ceruzka č. 2 (pentelka) 2 ks , disperzné a tyčinkové lepidlo, pastelky, guma, strúhadlo

    Telesná výchova

    biele tričko, biele ponožky, krátke nohavice, tepláková súprava, obuv na von, obuv do telocvične

    Výtvarná výchova

    igelit na stôl, vodové farby (nie čínske), temperové farby, paleta, plochý štetec č.10, 12, utierka na štetce, plastelína, voskovky, tuš čierny

    Prezuvky (nie s čiernou podrážkou, nie šľapky a tenisky)

    Hygienické potreby

    hygienické vreckovky 10 balíčkov, toaletný papier 2 ks, tekuté mydlo 1 ks, uterák

    Prosíme všetky veci označiť menom/značkou!!!

     

    Pomôcky pre 3. ročník

    Zošity

    Zošit 5110                              1 ks

    Zošit 520                                1 ks

    Zošit 513                               14 ks

    Zošit 523                                12 ks

    Zošit 624                                  2 ks

    Zošit notový                              1ks

    Peračník

    pero modré 2 ks, pero farebné 2 ks, nožnice, ceruzka č. 2 (pentelka) 2 ks, disperzné a tyčinkové lepidlo, pastelky, guma, strúhadlo, trojuholníkové pravítko s ryskou

    Telesná výchova

    biele tričko, biele ponožky, krátke nohavice, tepláková súprava, obuv na von, obuv do telocvične

    Výtvarná výchova

    igelit na stôl, vodové farby (nie čínske), temperové farby, paleta, plochý štetec č.10, 12, utierka na štetce, plastelína, voskovky, tuš čierny

    Prezuvky (nie s čiernou podrážkou, nie šľapky a tenisky)

    Hygienické potreby

    hygienické vreckovky 10 balíčkov, toaletný papier 2 ks, tekuté mydlo 1 ks, uterák

    Prosíme všetky veci označiť menom/značkou!!!

     

    Pomôcky pre 4. ročník

     

    Zošity

    Zošit 523              15 ks

    Zošit 524               4 ks

    Zošit notový          1 ks

    Peračník

    pero modré 2 ks, sada farebných pier, nožnice, ceruzka č.2 (pentelka) 2 ks, disperzné a tyčinkové lepidlo, pastelky, guma, strúhadlo, trojuholníkové pravítko s ryskou, kružidlo

    Telesná výchova

    biele tričko, biele ponožky, krátke nohavice, tepláková súprava, obuv na von, obuv do telocvične

    Výtvarná výchova

    igelit na stôl, vodové farby (nie čínske), anilínové farby, temperové farby, paleta, plochý štetec č.10, 12, utierka na štetce, plastelína, voskovky, tuš čierny

    Prezuvky (nie s čiernou podrážkou, nie šľapky a tenisky)

    Hygienické potreby

    hygienické vreckovky 10 balíčkov, toaletný papier 2 ks, uterák

    Prosíme všetky veci označiť menom/značkou!!!

     

    Pomôcky pre žiakov do ŠKD

    1balík  farebného papiera

    1x lepidlo

    nožnice

    zošit na precvičovanie učiva pre 1. ročník najlepšie  s pomocnými linajkami

    10 ks výkres A4

    5ks výkres A5

    malý zošítok – slovník

  • Vyhodnotenie zberu papiera - máj 2018

    Vyhodnotenie zberu papiera -  máj 2018
  • Naučme deti športovať

    Naučme deti športovať
  • ZBER PAPIERA

    ZBER PAPIERA
  • Testovanie 9 - 2018

  • Folklórny majáles

    Folklórny majáles
  • Karin

    Karin

    Vedeli ste, že Karin hrá na : gitare, fujare a rôznych píšťalkách a popri tom ešte krásne spieva?

    K 3. miestu gratulujeme a prajeme, aby jej hudba aj naďalej prinášala radosť a úspechy!

                                                                      PK - Výchovy

  • Čítaš 2018

    Čítaš 2018

    Čítaš, čítam, čítame

    Chcete vedieť ako čítali naši siedmaci?

    My sme sa to dozvedeli tak, že sme vybrali 15 žiakov a každý z nich čítal minútku a tu sú výsledky:

    1. miesto -  7. D   192 riadkov

    2. miesto -  7. C   190 riadkov

    3. miesto -  7. A   185 riadkov

    4. miesto -  7. B   169 riadkov

    Víťazom gratulujeme !

  • Riaditeľské voľno

    Riaditeľské voľno

     

    VEC: Oznam o udelení riaditeľského voľna

    Riaditeľ Základnej školy Golianova 8 Vám oznamuje, že podľa § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľuje dňa 30.4.2018 pre žiakov školy riaditeľské voľno z organizačných dôvodov.    
     

     

    PaedDr. Peter Zlevský
    riaditeľ školy

  • Prijímacie konanie do 5. ročníka

    Prijímacie konanie do 5. ročníka

    Kontakty na lekárske prehliadky pre žiakov do športových tried:

    MUDr. Andrej Patka

    Ambulancia telovýchovného lekárstva

    Sládkovičova 7, B. Bystrica

    tel.: 0908 516 605

    e-mail: patkaandrej@gmail.com

     

    MUDr. Miroslav Sylvester

    Ambulancia telovýchovného lekárstva

    Nemčianska cesta 276, Nemce

    tel.: 0949 491 590

    e-mai: sylvestr@sportdoktor.sk

  • Elektronická prihláška

    Elektronická prihláška

    Elektronickú prihlášku Vášho dieťaťa do našej školy nájdete na našej stránke v ľavom navigačnom  stĺpci ako druhý odkaz od vrchu alebo klikom na nasledujúci odkaz.

    Elektronická prihláška (klik)

     

  • Zápis žiakov do 1. ročníka

    Zápis žiakov do 1. ročníka
  • Zmena školských obvodov od 1.3.2018

    Zmena školských obvodov od 1.3.2018

    Vážení rodičia, dávame do pozornosti Všeobecne záväzné nariadenie (ďalej len „VZN“) Mesta Banská Bystrica č. 4/2018 o určení školských obvodov pre základné školy v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Banská Bystrica. Toto VZN určuje školské obvody základných škôl, ktorých zriaďovateľom je Mesto Banská Bystrica.

    Školský obvod základnej školy tvorí územie alebo časť mesta Banská Bystrica vymedzená týmto VZN, v ktorom žiak plní povinnú školskú dochádzku.

    Viď príloha:

  • Biblická olympiáda

    Biblická olympiáda

    Dňa 22.3.2018 sa konalo dekanátne (okresné) kolo Biblickej olympiády v Diecéznom centre Jána Pavla II. Tento rok sme putovali biblickými knihami Genezis a Evanjeliom sv. Marka. 

    Našu školu úspešne reprezentovali a získali pekné 2. miesto žiaci: Viktória Markovičová zo 7.D, Barbora Drugová zo 6.C a Peter Hujo zo 6.D.

  • Florbal

    Florbal

    Žiacky našej školy sa umiestnili na prvom mieste v okresnom kole vo florbale a vybojovali si postup do krajského kola. O víťazstvo sa zaslúžili žiačky zo 6.A triedy Lilien Beňáková, Emma Donovalová, zo 7.A Zuzana Gálisová ,Lea Giertlová, Nikola Janeková a z 9.B Kristína Králiková, Michaela Styková, Laura Kovárová a Sofia Petrovičová.

  • Testovanie 9 – 2018

    Testovanie  9 – 2018

    Dňa 21.3.2018 (streda) bude prebiehať Testovanie 9, žiakov 9. ročníkov, v predmetoch  SJL a MAT. Príchod žiakov do školy je o 7.45 hod. Testovanie začína o 8.00 hod. a končí o 11.10 hod. Po ukončení T9 – 2018 môžu žiaci opustiť školu.

    Povolené pomôcky: kalkulačka, rysovacie pomôcky, modré guľôčkové pero

    Nepovolené pomôcky: mobilné telefóny, výpisky, učebnice a pod.

     

    Informácie: www.nucem.sk/Testovanie9

     

    Základne informácie T9 : fin_Zakladne_informacie_T9_2018(12).pdf

     

     

strana:

Novinky

Kontakt

  • Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica
    Golianova 8
    Banská Bystrica
    97401
  • 048/414 53 85 - tajomníčka
    048/414 78 51 - riaditeľ

Fotogaléria