• Školská úroveň

        • ŠKOLSKÁ ÚROVEŇ 2019-2020
          PREDMET - NÁZOV AKCIE MENO ŽIAKA TRIEDA MIESTO
          Matematika      
          Pytagoriáda - 5.ročník Viktor Košík   1.
            Adam Lehocký   2.
            Ema Hollá   2.
            Timotej Balent   3.
            Jakub Chudý 5.C 4.
          Pytagoriáda - 6. ročník Boris Kováč 6.B 1.
            Peter Stano   2.
            Stela Videršpánová   3.
            Hana Chriašteľová 6.D 4.
            Richard Surovčík   4.
            Adam Berko   5.
            Tereza Drozdová   5.
            Samuel Libiak   5.
            Samuel Marko   5.
            Matej Súlovec   6.
          Pytagoriáda - 7. ročník Šimon Filipovič 7.B 1.
            Ema Molitortisová 7.C 2.
          Pytagoriáda - 8. ročník Matej Babčan 8. A 1.
            Adam Gutten 8. D 2.
            Fedor Štít 8. A 3.
            Juraj Šťavina 8. A 4.
            Samuel Balent 8.B 5.
          Pytagoriáda - 3. ročník Chválik Samuel               3.B 1.
            Minárik Filip                    3.B 2.
            Stanová Nina                   3.C 3.
            Gyurkovics David             3.B 4.
            Halmaiová Alexandra       3.B 5.
            Kožák Matúš                     3.B 6.
            Vajcíková Nina             3.C 6.
            Boháčiková Michaela        3.B 7.
            Marcinek Maxim               3.B 8.
          Pytagoriáda Tryznová Kristína               4.C 1.
            Žambor Matúš                   4.C 2.
            Stets Roksolana                   4.C 3.
            Rosputinská Miroslava       4.B 4.
            Chorvátová Anna               4.B 5.
            Maslík Martin                    4.C 6.
            Šípka Matej                      4.A 7.
            Čierny Andrej                     4.C 7.
            Golhová Dorota                4.C 7.
            Tryznová Natália               4.C 7.
            Koreň Radoslav                 4.C 8.
            Jenča Matúš                       4.B 8.
            Kazíková Viktória              4.B 8.
            Polónyová Nina                 4.A 9.
            Švecová Agáta                    4.B 10.
            Kolesárová Veronika        4.C 10.
            Spišisková Romana            4.C 10.
            Surovec Peter                    4.C 11.
            Rajčeková Daniela            4.A 11.
            Hazuchová Lara               4.B 12.
            Rusko Erik                      4.A 13.
          Olympiáda Fedor Matej VIII.A úspešný riešiteľ
            Šťavina Juraj VIII.A úspešný riešiteľ
                 
          Ruský jazyk      
          Olympiáda Nikola Polončíková IX.C 1.
            Laura Pinterová IX.D 2.
            Eliška Kaderjáková IX.C 3.
          Anglický jazyk      
          Olympiáda Sarah Javorská IX.C 1.
            Patrik Bartek IX.C 2.
            Adam Schmidt VIII.B 3.
            Adela Rosputinská VI.B 1.
            Tereza Kubicová VII.B 2.
            Richard Strelec VI.C 3.
          Slovenský jazyk a literatúra      
          Hviezdoslavov Kubín      
          I.kategória       
          Próza Rusko Erik IV.A  
            Zacharová Rebeka III.A  
            Spišiaková Alexia III.A  
          Poézia Dianiška Juraj III.A  
            Pajgertová Klára IV.C  
            Stanová Nina III.C  
                 
          Hviezdoslavov Kubín II. kat. - poézia      
                 
                 
                 
          Hviezdoslavov Kubín II. kat. - próza      
                 
                 
                 
                 
          Hviezdoslavov Kubín III. kat. - poézia      
                 
                 
                 
          Hviezdoslavov Kubín III. kat. - próza      
                 
                 
                 
          Fyzika      
          olympiáda Žiaková Zuzana IX.B úspešná riešiteľka
          olympiáda Kršačok Matej VIII.D úspešný riešiteľ