• ŠT 5.-9. ročník

• 8.2. 2023
          • OK florbal dievčat

OK florbal dievčat

Žiačky našej školy zo 7.A, 7.B a 9.B si vybojovali 1. miesto v okresnom kole vo florbale žiačok a tým aj postup do krajského kola.

FOTKY

• 8.10., 15.10.2022
          • JUDO OPEN

JUDO OPEN

Medailová žatva z posledných súťaží pokračuje 😎

8.októbra 2022, vybojoval Matúš Kožák, žiak 6.B, na medzinárodnej súťaži JUDO OPEN Levice striebornú medailu🥈.

15.októbra sa posunul ešte o level vyššie, keď na Medzinárodnej veľkej cene Poprad v Aréne Poprad dokázal zvíťaziť vo všetkých zápasoch 🥇.

Úspešne ho doplnila sestra, Lucia Kožáková, žiačka 3.B, ktorá opäť ako inak medzi chlapcami, získala striebornú medailu 🥈.

Obaja tak prispeli k tomu, že z Popradu si ŠK Dukla Banská Bystrica odváža v celkovom hodnotení klubov pekné 2. miesto.

GRATULUJEME!

• 24. - 25.09.2022
          • Skoky na lyžiach

Skoky na lyžiach

Žiak 5.B triedy našej školy Tomáš Zlevský zvíťazil na medzinárodných pretekoch v skokoch na lyžiach - Orlen Cup Kids v Zakopanom v Poľsku, v kategórii starší žiaci, ročník narodenia 2011-2012.
            1m.🥇 Tomáš Zlevský SVK,

2m. 🥈Kamil Jarzabek PL,

3m.🥉 Pawel Walach PL.
            Tomášovi gratulujeme a prajeme ešte veľa podobných úspechov.

• 23.09.2022
          • Plavecká štafeta žiakov

Plavecká štafeta žiakov

Žiaci prvého a druhého stupňa sa zúčastnili na Plaveckej štafete, ktorú organizovalo mesto Banská Bystrica. Za prvý stupeň plávali štvrtáci Filip Tӧre, Michal Pirnik, Michaela Vavrinčíková a Michaela Luptáková. Svojimi výkonmi si vybojovali pekné 2. miesto. Za druhý stupeň pretekali Ronald Štofan, Linka Sýkorová 9.B, Matyáš Laštiak 8.A a Natália Gerӧ 7.A. Umiestnili sa na 3.mieste. Za výborné výsledky a reprezentáciu školy gratulujeme!

• 24.09.2022
          • Moderný päťboj

Moderný päťboj

Žiacka našej školy Linda Sýkorová sa stala Majsterkou Slovenska v modernom päťboji v obidvoch kategóriach U15 a U17. Srdečne blahoželáme!!