PREDMET - NÁZOV AKCIE |
MENO ŽIAKA |
TRIEDA |
MIESTO |
Matematika |
|
|
|
Náboj Junior |
Jana Kuricová |
IX.D |
2. |
Náboj Junior |
Alžbeta Dušeková |
IX.D |
2. |
Náboj Junior |
Ľudovít Nábělek |
IX.D |
2. |
Náboj Junior |
Adam Koubek |
IX.C |
2. |
Náboj Junior |
Michal Klimo |
VIII.D |
6. |
Náboj Junior |
Nándor Zaťko |
VII.B |
6. |
Náboj Junior |
Miroslav Žabka |
VII.B |
6. |
Náboj Junior |
Marian Babiak |
VII.C |
6. |
olympiáda |
Alexander Slávik |
IX.A |
8. |
Pytagoriáda |
Gálisová |
III.A |
úsp.rieš. |
|
Sochanová |
III.A |
úsp.rieš. |
|
Hatalčíková |
IV.C |
úsp.rieš. |
Pytagoriáda |
Jakub Šediba |
VII.C |
9. |
Fyzika |
|
|
|
olympiáda |
Kuricová Jana |
IX.D |
2. |
olympiáda |
Klimo Michal |
VIII.D |
6. |
olympiáda |
Štanda Daniel |
VIII.D |
8. |
olympiáda |
Žabka Miroslav |
VIII.B |
10. |
|
|
|
|
Chémia |
|
|
|
olympiáda |
Nábělek Ľudovít |
IX.D |
2. |
|
Jana Kuricová |
IX.D |
3. |
|
|
|
|
Geografia |
|
|
|
olympiáda |
Nábělek Ľudovít |
IX.D |
3. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Technická výchova |
|
|
|
TCHV - olympiáda |
Klimo Michal |
VIII.D |
1. |
TCHV - olympiáda |
Nábělek Ľudovit |
IX.D |
1. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenský jazyk |
|
|
|
Európa v škole |
Baranka Juraj |
VII.A |
cena por |
Európa v škole |
Naňová Anja |
VII.D |
cena por |
Kováčova Bystrica |
Matejková Júlia |
VI.A |
3.m. |
Kováčova Bystrica |
Alžbeta Dušeková |
IX. D |
3.m. |
HK - III. kat. -poézia |
Alžbeta Dušeková |
IX.D |
postup |
|
|
|
|
|
|
|
|
Biológia |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olympiáda zdravej výživy |
|
|
|
obvodné kolo |
|
|
4. miesto |
|
|
|
4. miesto |
|
|
|
4. miesto |
|
|
|
4. miesto |
Anglický jazyk |
|
|
|
Kateg.1.A |
Adam Longa |
7.A |
1.miesto |
Kateg.1.B |
Hudoba Martin |
9.C |
4.miesto |
Výtvarná výchova |
|
|
cw |
Európa v škole |
Burianová Alexandra |
VI.B |
1. |
Doprava očami detí |
Viktória Kordošová |
6.C |
1. |
|
Burianová Alexandra |
VI.B |
2. |
|
Andrea Snopková |
6.C |
3. |
|
ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE |
PREDMET - NÁZOV AKCIE |
MENO ŽIAKA |
TRIEDA |
MIESTO |
TELESNÁ VÝCHOVA |
|
|
|
GYMNASTICKÝ ŠTVORBOJ |
|
|
|
družstvo chlapcov B |
Brodňanský R.,Brodňanský A. |
|
|
|
Galát, Jackuliak |
|
1. |
družstvo dievčat B |
Valaštiaková, Pýchová, Riečanová |
|
|
|
Paprčiaková, Plajová |
|
2. |
družstvo dievčat A |
Dudášová, Babčanová, Pinková, |
|
|
|
Trnovská, Galátová |
|
2. |
družstvo chlapcov A |
Kováč, Tavačiak, Paprčiak, Valent |
|
5. |