Akcie organizované školou

Šarkaniáda 2012

Koncom septembra sme boli cez vyučovanie na Urpíne a púšťali si šarkany. Bolo krásne počasie a fúkal jemný vietor. Šarkany lietali nádherne, a my sme mali z toho veľkú radosť. Na Urpíne boli žiaci z celého prvého stupňa. Každý z nás bol spokojný, že nemusí v taký krásny, jesenný deň sedieť v lavici  a učiť sa, ale môže si pobehať v prírode. Cestou na kopec sme sa poriadne zapotili, ale nikto to neoľutoval. Na tento deň sme sa dobre pripravili, čo dokazovalo veľké množstvo najrôznejších pestrofarebných šarkanov. Slniečko sa na nás celý deň krásne usmievalo. Neviem, či sa mu páčili naše šarkany alebo sa s nami len chcelo pred zimou rozlúčiť. Po krásnej prechádzke sme sa vrátili do tried unavení, ale spokojní, že sme urobili niečo pre svoje zdravie.

Dominika Badurová IV.C