Akcie organizované školou

Pasovanie piatakov 2011

Každý deň sa stretávame, pomaly sa spoznávame... Na to, aby sme sa naozaj lepšie spoznali, sme my žiaci 9.A pripravili Pasovanie piatakov za žiakov 2. stupňa. Konalo sa to prvýkrát na našej škole, takže okrem našich obáv a očakávaní boli ešte väčšie obavy na strane  piatakov. Nevedeli, čo sa s nimi bude diať.

V úvode programu každý žiak piateho ročníka musel prejsť slavobránou k trom „pasovačom“, kde dostal certifikát o tom, že je konečne žiak druhého stupňa. Pokračoval ďalej, kde potom dostal jednu „pasovaciu“ veľkou lízankou a nakoniec mu tretí pasovač miesto medaily udelil tiež lízanku. Oficiálna časť sa skončila, tak sme sa mohli trošku zabaviť. Pre piatakov sme pripravili súťaže, kde si zmerať sily medzi triedami. Rivalita nechýbala hneď v prvej disciplíne, kde mali do hokejovej brány nastrieľať čo najviac gólov. Pokračovali zbieraním dievčenských topánok a potom sa premiestnili na Wipeout, kde si zmerali sily tí najzdatnejší z triedy . Záverečnou súťažnou disciplínou bola známa súťaž Piati proti piatim,  kde mohli uplatniť pohotovosť, vtip a rýchlosť.

A bol  koniec. Zrátali sme body a najlepšie obstáli žiaci z V. A, na druhom mieste V. C,  tretí skončili žiaci V. D a štvrtá bola V. B trieda.

Myslíme si, že táto akcia  splnila svoj účel, piatakom sa páčila a dúfame, že sa zapíše do histórie našej školy a bude sa v nej pokračovať.

Celkom spokojní žiaci 9. A