Navigácia

2009/2010

Celoslovenská úroveň

 

PREDMET - NÁZOV AKCIE MENO ŽIAKA TRIEDA MIESTO
Matematika      
Maks      
F - Pikofyz (zimná séria) Mravík Marek 7.A 16.
F - Pikofyz (zimná séria) Lauka Jakub 8.A 36.
M - Pikomat (zimná séria) Mravík Marek 7.A 20.
M - Pikomat (zimná séria) Šuster Aleš 8.A 21.
M - Pikomat  Bezděková Denisa 6.C 11.
M - Pikomat Kršačok Jozef 6.C 25.
M - Pikomat (letná séria) Šuster Aleš 8.A 14.
F - Pikofyz (letná séria) Mravík Marek 7.A 8.
F - Pikofyz (letná séria) Lauka Jakub 8.A 23.
Matematický klokan      
riešitelia, ktorí získali viac ako 50% Václavíková, Longauer, Klimanová, Poškrob,    
  Štanda, Žabka, Maľa, Turňa, Riečanová,    
  Ďuríková, Dudáš, Stachová, Dian, Hnatkovič    
  Dubovec, Šesták, Izakovič, Mravík,    
  Faško, Gregor    
       
 
ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE
PREDMET - NÁZOV AKCIE MENO ŽIAKA TRIEDA MIESTO
3.kolo SP v cyklokrose      
25.10.2009 Erika Glajzová 6.B 1.
Kvalifikácia na MS ZŠ a SŠ v cezpoľnom behu      
31.3.2010 Lipt.Mikuláš N.Lapinová, T.Vančová,    
družstvo dievčat L.Franclová,V.Máliková,    
  E.Topinková   2.
družstvo chlapcov M.Francl,P.Oravec,    
  J.Novák, B.Kliment,    
  R,Cirák   4.
Jurský cross counry maratón na horských bicykloch      
17.4.2010 Jur pri Bratislave Tatiana Vančová 9.B 6.
       
BIATLON      
Viesmannov pohár v biatlone žiakov      
Osrblie 16.1.2010 Ján Novák 8.B 2.
  Nikola Lapinová 9.B 2.
Viesmannov pohár v biatlone žiakov Nikola Lapinová 9.B 2.
Osrblie 17.1.2010 Ján Novák 8.B 3.
  Peter Oravec 8.B 6.
  Martin Francl 8.B 8.
Majstrovstvá SR žiakov v biatlone Nikola Lapinová 9.B 2.
Osrblie 30.1.2010 Ján Novák 8.B 4.
  Martin Francl 8.B 7.
  Peter Oravec 8.B 10.
Slovenský pohár v biatlone žiakov Nikola Lapinová 9.B 1.
Osrblie 31.1.2010 Ján Novák 8.B 2.
  Peter Oravec 8.B 3.
  Martin Francl 8.B 6.
Majstrovstvá SR v biatlone ZŠ v rámci zimnej Kalokagatie      
Dedinky-Mlynky-Biele vody 9.-11.2.2010      
vytrvalostné preteky Ján Novák 8.B 1.
  Nikola Lapinová 9.B 2.
  Martin Francl 8.B 6.
rýchlostné preteky Ján Novák 8.B 1.
  Nikola Lapinová 9.B 4.
  Martin Francl 8.B 6.
Majstrovstvá SR v biatlone ZŠ       
Osrblie 20.2.2010      
rýchlostné preteky Nikola Lapinová 9.B 2.
  Ján Novák 8.B 3.
  Martin Francl 8.B 7.
  Peter Oravec 8.B 8.
Majstrovstvá SR v biatlone ZŠ       
Osrblie 21.2.2010      
Preteky s hromadným štartom Nikola Lapinová 9.B 1.
  Martin Francl 8.B 8.
  Peter Oravec 8.B 10.
       
ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA      
       
Slovenský pohár III.kolo B - Detva 3.10      
mladšie žiačky B Vydúreková Viktrória 3.C 6.
Staršie žiačky B Vidiečanová Gabriela 5.B 10.
Juniorky B Schlosserová Nikola 9.B 5.
  Schlosserová Lucia 9.B 4.
Slovenský pohár III.kolo A - Detva 4.10      
mladšie žiačky A Vydúreková Viktrória 3.C 9.
staršie žiačky A Vidiečanová Gabriela 5.B 2.
Slovenský pohár IV.kolo A - N.Zámky 14.11.      
mladšie žiačky A Vydúreková Viktrória 3.C 6.
  Strelcová Dominika 4.A 9.
staršie žiačky A Vidiečanová Gabriela 5.B 2.
       
Majstrovstvá SR  - Nové Zámky14.11. Schlosserová Nikola 9.B 5.
juniorky B Schlosserová Lucia 9.B 9.
mladšie žiačky A Vydúreková Viktrória 3.C 6.
  Strelcová Dominika 4.A 9.
staršie žiačky A Vidiečanová Gabriela 5.B 2.
Slovenský pohár za rok 2009 - celk.výsledky      
mladšie žiačky B  družstvo Vydúreková, Strelcová   5.
staršie žiačky B - družstvo Vidiečanová, Koubeková   1.
juniorky B Schlosserová Lucia 9.B 3.
  Schlosserová Nikola 9.B 7.
mladšie žiačky A Vydúreková Viktória 3.C  
staršie žiačky A Vydiečanová Gabriela 5.B 2.
Školské majstrovstvá SR ZŠ v gymnastickom štvorboji      
kat. C M.Nigríni, O.Zbránek,L.Fáber,    
družstvo P.Valent, I.Pohle   5.
Školské majstrovstvá SR ZŠ v gymnastickom štvorboji      
kat. B A.Strelec  4.A 2.
družstvo A.Strelec, P.Tešlár, M.Majling,    
  P.Solivajs, D.Číž   7.
       
KARATE      
Slovenský pohár v karate       
Komárno 7.3.2010 Denisa Pešková 6.B 3.
Grand Prix Žilina      
ml.dorastenky - kata Denisa Pešková 6.B 3.
       
       
BEŽECKÉ LYŽOVANIE      
Slovenský pohár v behu na lyžiach - dorastenci      
Štrbské pleso 9.1.2010 Tatiana Vančová 9.B 4.
  Lucia Franclová 9.B 5.
  Peter Oravec 8.B 6.
  Martin Francl 8.B 7.
M SR v orientačnom behu - klasické trate      
Skalka 16.1.2010 Jakub Kajúch 8.B 6.
Slovenský pohár v behu na lyžiach       
Skalka 23.1.2010     4.
ml.dorastenci 5 km klasicky Peter Oravec 8.B 3.
  Martin Francl 8.B 7.
ml.dorastenky 5 km klasicky Nikola Lapinová 9.B 3.
  Tatiana Vančová 9.B 6.
  Lucia Franclová 9.B 8.
staršie žiačky 4 km klasicky Zdenka Marunčiaková 7.B 6.
  Michaela Filipková 7.B 7.
  Ingrid Daubnerová 7.B 8.
  Petra Hríbiková 8.B 8.
  Linda Farkašová 7.B 10.
mladšie žiačky 2 km klasicky Diana Dropčová 6.B 8.
  Erika Glajzová 6.B 9.
mladší žiaci 2 km klasicky Filip Mihálik 5.B 9.
  Adam Latinák 5.B 10.
  Dominik Číž 5.B 8.
  Pavol Telúch 5.B 9.
  Daniel Fárek 5.B 10.
Slovenský pohár v behu na lyžiach       
Skalka  24.1.2010      
mlad.žiačky 2 km klasicky Erika Glajzová 6.B 8.
  Gabriela Kinčoková 5.B 10.
mladší žiaci 2 km klasicky Dominik Číž 5.B 8.
  Daniel Fárek 5.B 9.
  Filip Mihálik 5.B 9.
  Pavol Telúch 5.B 10.
  Adam Latinák 5.B 10.
Staršie  žiačky 3 km klasicky Zdenka Marunčiaková 7.B 6.
  Michaela Filipková 7.B 7.
  Ingrid Daubnerová 7.B 8.
  Petra Hríbiková 8.B 8.
  Linda Farkašová 7.B 9.
Mladšie dorastenky 3 x 3 km - pursuit Nikola Lapinová 9.B 2.
  Tatiana Vančová 9.B 6.
  Lucia Franclová 9.B 7.
Mladší dorastenci 4 x 4 km - pursuit Peter Oravec 8.B 5.
  Martin Francl 8.B 8.
  Ján Novák  8.B 9.
Majstrovstvá SR v behu na lyžiach       
Králiky 6.2.2010      
2 km klasicky Erika Glajzová 6.B 6.
  Diana Dropčová 6.B 8.
  Gabriela Kinčoková 5.B 10.
3 km klasicky Zdenka Marunčiaková 7.B 7.
  Ingrid Daubnerová 7.B 8.
  Michaela Filipková 7.B 9.
  Veronika Strelcová 8.B 9.
  Barbora Mitruová 8.B 10.
4 km klasicky Adam Adamov 5.B 10.
5 km klasicky Nikola Lapinová 9.B 4.
  Tatiana Vančová 9.B 6.
  Martin Francl 8.B 6.
  Ján Novák  8.B 7.
  Lucia Franclová 9.B 9.
Majstrovstvá SR v lyžiarskom orientačnom behu      
Košice 6.2.2010      
  Jakub Kajúch 8.B 3.
Majstrovstvá SR v behu na lyžiach       
Králiky 7.2.2010      
7 km voľná technika Nikola Lapinová 9.B 2.
  Tatiana Vančová 9.B 6.
  Ján Novák  8.B 6.
  Martin Francl 8.B 8.
  Lucia Franclová 9.B 10.
Zimná Kalokagatia - MSR ZŠ v behu na lyžiach      
Mlynky-Biele vody 9.-11.2.2010      
najmlad.žiačky 2 km klasicky Diana Dropčová 6.B 7.
  Erika Glajzová 6.B 9.
mladšie žiačky 3 km voľná technika Petra Hríbiková 8.B 8.
  Barbora Mitruová 8.B 10.
staršíe žiačky 3 km voľná tehcnika Tatiana Vančová 9.B 5.
  Lucia Franclová 9.B 10.
štafety dvojice  Ján Novák  8.B  
  Martin Francl 8.B 1.
  Nikola Lapinová 9.B  
  Tatiana Vančová 9.B 1.
  Erika Glajzová 6.B  
  Diana Dropčová 6.B 2.
  Martina Oravcová 5.B  
  Gabriela Kinčoková 5.B 3.
  Petra Hríbiková 8.B  
  Barbora Mitruová 8.B 3.
  Filip Mihálik 5.B  
  Daniel Fárek 5.B 4.
  Michaela Filipková 7.B  
  Linda Farkašová 7.B 4.
  Lucia Štestková 7.B  
  Ingrid Daubnerová 7.B 5.
  Dominik Číž 5.B  
  Branislav Kováč 6.B 5.
  Eva Topinková 7.B  
  Zdenka Marunčiaková 7.B 6.
  Martin Lovič 6.B  
  Jakub Kajúch 8.B 6.
  Veronika Strelcová 8.B  
  Lucia Franclová 9.B 6.
  Lukáš Chudják 6.B  
  Adam Adamov 5.B 7.
Slovenský pohár v behu na lyžiach žiakov      
Gerlachov 13.2.2010      
Staršie žiačky 3 km klasicky Veronika Strelcová 8.B 6.
  Barbora Mitruová 8.B 7.
  Zdenka Marunčiaková 7.B 7.
  Eva Topinková 7.B 8.
  Michaela Filipková 7.B 8.
  Lucia Štestková 7.B 9.
  Ingrid Daubnerová 7.B 10.
Mladší žiaci 2 km klasicky Branislav Kováč 6.B 8.
  Daniel Fárek 5.B 8.
  Adam Latinák 5.B 9.
  Dominik Číž 5.B 9.
  Pavol Telúch 5.B 10.
  Tomáš Crman 5.B 11.
Mladšie žiačky 2 km klasicky Martina Oravcová 5.B 5.
Slovenský pohár dorast šprint      
Štrbské pleso 20.2.2010 Tatiana Vančová 9.B 4.
  Lucia Franclová 9.B 5.
Slovenský pohár v behu na lyžiach žiakov      
Štrbské pleso 21.2.2010      
Mladší žiaci 1998 Filip Mihálik 5.B 6.
  Branislav Kováč 6.B 7.
Mladšie žiačky 1998 Erika Glajzová 6.B 6.
  Diana Dropčová 6.B 9.
  Gabriela Kinčoková 5.B 11.
  Dáša Zraková 5.B 12.
Staršie žiačky 1997 Michaela Filipková 7.B 4.
  Ingrid Daubnerová 7.B 5.
Staršie žiačky 1996 Petra Hríbiková 8.B 6.
  Barbora Mitruová 8.B 9.
  Veronika Strelcová 8.B 10.
Mladšie dorastenky   Tatiana Vančová 9.B 4.
  Lucia Franclová 9.B 6.
Slovenský pohár v behu na lyžiach žiakov      
Králiky 27.2.2010      
Mladšie žiačky 1998 - 2 km klasicky Diana Dropčová 6.B 9.
Staršie žiačky 1997 - 3 km voľne Michaela Filipková 7.B 8.
  Ingrid Daubnerová 7.B 9.
  Melisa Mitrovičová 6.B 10.
Staršie žiačky 1996 - 3 km voľne Barbora Mitruová 8.B 8.
Mladší dorastenci - 5 km voľne Peter Oravec 8.B 7.
  Martin Francl 8.B 8.
  Ján Novák  8.B 10.
Mladšie dorastenky - 5 km voľne Lucia Franclová 9.B 7.
Majstrovstvá SR v behu na lyžiach II.časť      
Skalka 6.-7.3.2010      
mladšie dorastenky - šprint Tatiana Vančová 9.B 4.
  Lucia Franclová 9.B 6.
Mladší dorastenci - šprint Peter Oravec 8.B 9.
  Martin Francl 8.B 10.
Staršie žiačky - šprint Michaela Filipková 7.B 7.
  Ingrid Daubnerová 7.B 8.
  Eva Topinková 7.B 8.
Mladšie žiačky 1998 - 2 km klasicky Erika Glajzová 6.B 8.
Staršie žiačky 1996 - 3 km voľne Petra Hríbiková 8.B 7.
  Barbora Mitruová 8.B 9.
Staršie žiačky 1997 - voľne Michaela Filipková 7.B 8.
  Ingrid Daubnerová 7.B 9.
  Zdenka Marunčiaková 7.B 10.
Mladší dorastenci 4 km - klas.+ voľne Peter Oravec 8.B 4.
  Martin Francl 8.B 8.
Mladšie dorastenky 4 km klas.+voľne Nikola Lapinová 9.B 4.
  Tatiana Vančová 9.B 6.
  Lucia Franclová 9.B 8.
Memoriál Francúzskych partizánov      
Martinské hole 13.3.2010      
  Nikola Lapinová 9.B 3.
  Tatiana Vančová 9.B 8.
  Peter Oravec 8.B 9.
  Lucia Franclová 9.B 10.

Novinky

Kontakt

  • Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica
    Golianova 8
    Banská Bystrica
    97401
  • 048/414 53 85 - tajomníčka
    048/414 78 51 - riaditeľ

Fotogaléria