Navigácia

2020/2021

Celoslovenská úroveň

CELOSLOVENSKÁ ÚROVEŇ 2020-2021                
PREDMET - NÁZOV AKCIE MENO ŽIAKA TRIEDA MIESTO                
Slovenský jazyk   TRIEDA                  
Kováčova Bystrica   Erik Rusko V.B  Cena ICM BB                
umelecký prednes Ivana Pechová VIII.C 1.                
      absolútny laureát                 
poézia 1.kategória Barbora Balážová VI.B 1.                
próza 1.kategória Klára Pajgertová V.B 1.                
próza 1.kategória Klára Saksová V.C 2.                
próza 2.kategória Hana Danišová VIII.C 1.                
próza 2.kategória Emma Zacharová VIII.B 2.                
                       
Anglický jazyk                      
Olympiáda v anglickom jazyku - kat. 1A Teo Ondra VI.B 5.                
                       
ŠPORT                      
SPARTAN RACE Kamila Tóthová VII:B 1.                
Malinô Brdo                      
SPARTAN RACE Kamila Tóthová VII:B 1.                
Valča                      
Tenis                      
MSR v tenise Piešťany dvojhra   Leon Sloboda VI.B 1.                
 kategória U 12                      
MSR v tenise Piešťany štvorhra Leon Sloboda VI.B 2.                
 kategória mladší žiaci U12                      
                       
MSR v tenise Piešťany dvojhra   Leon Sloboda VI.B 3.                
 kategória starší žiaci U14                      
Atletika                      
Medzinárodný chodecký miting Samuel Harman VI.B 1.                
v kategórii mladší žiaci                      
Karate - kumite                      
 Súťaž  v kumite - kategória U14 Adam Lehocký VI.B 3.                
                       
Majstrovstvá Slovenska v kumite 10-11 r. Adam Lehocký VI.B 1.                
Biatlon                      
MSR v letnom biatlone vytrvalostné preteky Nella Štulajterová VI.B 3.                
kategória mladšie žiačky.                      
                       
MSR v letnom biatlone rýchlostné preteky Nella Štulajterová VI.B 2.                
kategória mladšie žiačky.                      
                       
SP letnom biatlone rýchlostné preteky Nella Štulajterová VI.B 1.                
Osrblie                      
SP letnom biatlone  hromadné preteky Nella Štulajterová VI.B 1.                
Osrblie                      

Novinky

Kontakt

  • Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica
    Golianova 8
    Banská Bystrica
    97401
  • 048/414 53 85 - tajomníčka
    048/414 78 51 - riaditeľ

Fotogaléria