Navigácia

2020/2021

Okresná úroveň

OKRESNÁ ÚROVEŇ 2020 -2021  
PREDMET - NÁZOV AKCIE MENO ŽIAKA TRIEDA MIESTO  
Matematika        
Matematická olympiáda        
5. ročník  Timotej Búry   1.  
  Jerguš Smataník   17.-20.  
  Anna Chorvátová 5.C 22.-29.  
  Klára Saksová   30.-34.  
6. ročník  Maruška Babčanová 6.B 3.  
  Ema Hollá 6.B 3.  
  Barbora Balážová 6.B 20.-21.  
7. ročník  Makar Biryukov 7.A 8.-10.  
  Sofia Klimentová 7.C 11.-12.  
  Terézia Drozdová 7.C 13.-16.  
  Matej Súlovec 7.A 13.-16.  
8. ročník  Ivana Pechová 8.C 3.  
9. ročník Patrik Tóth 9.A 4.-5.  
  Juraj Šťavina 9.A 6.-7.  
  Dominik Valent 9.A 6.-7.  
  Matej Babčan 9.A 8.-10.  
Pytagoriáda        
3. ročník  Molnár Andrej 3.B 20.  
  Luptáková Ella            3.B 58.-64.  
  Floch Oliver                 3.C 34.-35.  
  Pecník Samuel             3.C 42.-43.  
4. ročník  Búry Filip 4.A 53. - 57.  
  Magna Jakub 4.A 64. -66.  
  Chválik Samuel 4.B 33. - 36.  
  Tuška Marko 4.B 37. - 41.  
  Vohár Viktor 4.B 77. - 78.  
  Stanová Nina 4.C 16. - 18.   
5. ročník  Timotej Búry 5.A 30.  
  Roksolana Stets 5.D 45.-49.  
  Branko Petrovič 5.A 55.-56.  
  Alec Gajdoš 5.A 57.  
  Nina Kupcová 5.C 69.-72.  
  Martin Maslík 5.D 77.  
  Daniela Rajčeková 5.B 78.-81.  
  Matúš Jenča 5.D 82.-83.  
  Matej Mužík 5.A 85.-86.  
  KristínaTryznová 5.B 85.-86.  
6. ročník  Martina Balážová 6.B 31.-33.  
  Viktor Košík 6.A 34.-37.  
  Anna Reháková 6.D 34.-37.  
  Filip Štulajter 6.A 39.-41.  
  Maruška Babčanová 6.B 44.-45.  
  Katarína Medveďová 6.D 44.-45.  
  Ema Hollá 6.B 55.-57.  
  David Guľak 6.A 64.-65.  
7. ročník  Matej Súlovec 7.A 21.-23.  
8. ročník  Richard Fedor 8.A 3.  
  Adela Sochanová 8.D 22.-25.  
  Marek Senina  8.A 26.-27.  
  Ivana Pechová 8.C 34.-35.  
  Ema Molitorisová 8.C 40.  
  Tomáš Druga 8.C 41.  
Anglický jazyk        
kategória 1A Teo Ondra VI.B 1.  
kategória 1B Matej Mala IX.D 4.  
Slovenský jazyk        
Hviezdoslavov Kubín II. kat. - próza Klára Pajgertová V.B 1.  
Hviezdoslavov Kubín II. kat. - poézia Barbora Balážová VI.B 1.  
Hviezdoslavov Kubín III. kat. - poézia Ivana Pechová VIII.C 1.  
Hviezdoslavov KubínIII. kat. - próza Hana Danišová VIII.C 1.  
Hviezdoslavov Kubín III. kat. - próza Emma Zacharová VIII.B 2.  
Hviezdoslavov Kubín I. kat. - poézia Juraj Dianiška IV.A 2.  
         
Výtvarná výchova        
Vesmír očami detí Júlia Laubertová IX.C 1.  
  Rebeka Tryznová IX.B 2.  
Fyzika        
olympiáda Ivana Pechová 8.C 1.  
         

Novinky

Kontakt

  • Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica
    Golianova 8
    Banská Bystrica
    97401
  • 048/414 53 85 - tajomníčka
    048/414 78 51 - riaditeľ

Fotogaléria