Navigácia

2020/2021

Školská úroveň

ŠKOLSKÁ ÚROVEŇ 2020-2021              
PREDMET - NÁZOV AKCIE MENO ŽIAKA TRIEDA MIESTO              
Matematika                    
Pytagoriáda - 3.ročník Andrej Molnár 3.B 1.              
  Pecník Samuel 3.C 1.              
  Floch Oliver 3.C 2.              
  Hajden Max 3.C 2.              
  Naňová Alexandra 3.C 3.              
  Kollár Matúš 3.C 4.              
  Lorinc Lukáš 3.C 5.              
  Brandeburová Ema  3.C 6.              
  Luptáková Ella 3.B 7.              
  Jungová Ema 3.B 8.              
Pytagoriáda - 4.ročník Tuška Marko 4.B 1.              
  Chválik Samuel 4.B 2.              
  Ondík Michal 4.C 3.              
  Stanová Nina 4.C 3.              
  Búry Filip 4.A 4.              
  Vajciková Nina 4.C 5.              
  Kováč Filip 4.C 6.              
  Rovňanová Nina 4.A 7.              
  Vohár Viktor 4.B 8.              
  Marcinek Maxim 4.B 9.              
  Hlôška Henrich 4.A 9.              
  Magna Jakub 4.A 10.              
  Zacharová Rebeka 4.A 11.              
Pytagoriáda - 5.ročník Timotej Búry  5.A 1.              
  Alec Gajdoš  5.A 2.              
   Nina Kupcová  5.C 2.              
   Martin Maslík  5.D 4.              
  Branko Petrovič 5.A 5.              
   Eliška Pinková V.C áno 10 8 18 5.C 6.              
  Kristína Tryznová 5.B 7.              
  Juraj Laubert  5.D 8.              
  Roksolana Stets  5.D 9.              
  Matej Mužík  5.A 10.              
  Daniela Rajčeková  5.B 11.              
  Matúš Jenča  5.D 12.              
  Robin Holický 5.B 13.              
Pytagoriáda - 6. ročník Katarína Medveďová  6.D 1.              
  Adam Lehocký  6.B 2.              
  Viktor Košík  6.A 3.              
  Timotej Balent  6.B 4.              
   Maruška Babčanová 6.B 5.              
  Jakub Béreš  6.A 6.              
   Barbora Balážová 6.B 7.              
   Ema Hollá  6.B 7.              
   Filip Štulajter  6.A 9.              
   David Guľak  6.A 9.              
   Matúš Magna  6.A 11.              
   Patrik Genči  6.B 12.              
   Anna Reháková  6.D 13.              
   Ján Milrád  6.A 14.              
   Ella Wittmannová  6.C 15.              
   Matej Donoval 6.A 15.              
   Alžbeta Tlučáková  6.C 15.              
  Lea Cabanová  6.D 18.              
  Timotej Vozár 6.B 19.              
Pytagoriáda - 7. ročník Matej Súlovec  7.A 1              
   Adam Berko  7.A 1.              
  Makar Biryukov  7.A 3.              
Pytagoriáda - 8. ročník Richard Fedor  8.A 1.              
   Marek Senina  8.A 2.              
   Jakub Tavačiak 8.B 3.              
  Šimon Filipovič  8.B 4.              
  Tomáš Druga  8.C 5.              
   Lujza Komžíková  8.D 6.              
   Adela Sochanová  8.D 7.              
   Ivana Pechová  8.C 8.              
  Jana Gálisová  8.D 9.              
  Ema Molitorisová 8.C 10.              
Olympiáda - 5.ročník Timotej Búry   úspešný riešiteľ              
  Matej Šípka   úspešný riešiteľ              
  Jerguš Smataník   úspešný riešiteľ              
  Anna Chorvátová   úspešný riešiteľ              
  Klára Saksová   úspešný riešiteľ              
  Alec Gajdoš   úspešný riešiteľ              
Olympiáda -6.ročník Ema Hollá 6.B úspešný riešiteľ              
  Maruška Babčanová 6.B úspešný riešiteľ              
  Barbora Balážová 6.B úspešný riešiteľ              
Olympiáda -7.ročník Biryukov Makar 7.A úspešný riešiteľ              
  Súlovec Matej 7.A úspešný riešiteľ              
  Drozdová Terézia 7.C úspešný riešiteľ              
  Berko Adam 7.A úspešný riešiteľ              
  Klimentová Sofia 7.C úspešný riešiteľ              
Olympiáda -8.ročník Fedor Richard 8.A úspešný riešiteľ              
  Pechová Ivana 8.C úspešný riešiteľ              
  Sochanová Adela 8.D úspešný riešiteľ              
  Jančovič Jakub 8.A úspešný riešiteľ              
  Senina Marek 8.A úspešný riešiteľ              
Olympiáda -9.ročník Matej Babčan 9.A úspešný riešiteľ              
  Dominik Valent 9.A úspešný riešiteľ              
  Patrik Toth 9.A úspešný riešiteľ              
  Timotej Tavačiak 9.B úspešný riešiteľ              
  Adam Kicko 9.C úspešný riešiteľ              
  Matej Mala 9.D úspešný riešiteľ              
Anglický jazyk                    
Olympiáda kat.1A  Teo Ondra VI.B 1.              
  kat. 1B  Matej Mala IX.D 1.              
  kat. 1C  Branko Petrovič V.A 1.              
Slovenský jazyk a literatúra                    
Hviezdoslavov Kubín                    
I.kategória                     
Próza Zacharová Rebeka 4.A 1.              
  Naňová Alexandra 3.C 2.              
  Jenčová Laura 3.A 3.              
Poézia Molnár Andrej 3.B 1.              
  Magna Jakub 4.A 2.              
  Saksová Lea 3.A 3.              
Fyzikálna olympiáda Richard Fedor 8.A úspešný riešiteľ              
  Jakub Tvačiak  8.B úspešný riešiteľ              
  Ivana Pechová 8.C úspešný riešiteľ              
  Ema Molitorisová  8.C úspešný riešiteľ              

Novinky

Kontakt

  • Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica
    Golianova 8
    Banská Bystrica
    97401
  • 048/414 53 85 - tajomníčka
    048/414 78 51 - riaditeľ

Fotogaléria