• Úspech vo výtvarnej súťaži Bojujeme v Pekingu so srdcom draka
          • Úspech vo výtvarnej súťaži Bojujeme v Pekingu so srdcom draka

          • Výtvarná práca našej žiačky Nikol Tonhajzerovej bude zdobiť priestory olympijskej dediny v Pekingu.

            V decembri 2021 prebehla celoslovenská výtvarná súťaž, ktorú organizoval  Slovenský olympijský a športový výbor k ZOH v Pekingu pod názvom Bojujeme v Pekingu so srdcom draka. Do tejto súťaže sa zapojili aj žiaci našej školy. Z niekoľkých stoviek prác vyšla víťazne práca žiačky našej školy Nikol Tonhajzerovej z 9.D, ktorá získala 1.miesto vo svojej kategórii 10-15 rokov. Víťazné práce poputujú do Pekingu a budú tam zdobiť priestory olympijskej dediny. Všetkým zúčastneným ďakujeme a víťazke srdečne blahoželáme.

        • Pytagoriáda 2021 - I. stupeň
          • Pytagoriáda 2021 - I. stupeň

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Pytagoriáda 2021 - I. stupeň.

            Pytagoriáda

             V stredu, 8. 12. 2021, sa žiaci 3. a 4. ročníka s chuťou pustili do riešenia zaujímavých úloh tohtoročnej Pytagoriády, ktorá bola zaujímavá aj tým, že žiaci riešili príklady online.  Pytagoriáda je matematická súťaž, v ktorej okrem správnosti vypočítaných príkladov rozhoduje aj čas, za ktorí žiaci vypočítajú 15 daných úloh. Za správnosť a za čas vypočítaných príkladov sa prideľujú príslušné body. Výsledné hodnotenie bodov sa teda skladá z dvoch položiek : z bodov za správnosť a z bodov za čas. Úspešným riešiteľom je súťažiaci, ktorý získal za správne riešenie úloh minimálne 10 bodov. Pri rovnakom počte bodov súťažiacich rozhoduje o poradí ich úspešnosti a postupe do obvodného kola prioritne počet dosiahnutých bodov za vyriešené úlohy a až potom čas vynaložený na riešenie úloh. 

            Pytagoriáda – Výsledková listina školského kola 43. ročníka Pytagoriády v šk. roku 2021-2022.

            Školského kola sa zúčastnilo 60 žiakov, z toho bolo 42 žiakov úspešných.    

                                                                                        Srdečne blahoželáme úspešným riešiteľom!

             

             

            Prehľad kategórií a počet súťažiacich:

            Kategória                                 P 3             P 4

            Počet súťažiacich                    33               27

            Počet úspešných riešiteľov    21               21

             

            P3      3.ročník      Úspešní riešitelia             Body

             

            Poradie     Meno                   Priezvisko         Trieda      spolu       úlohy            čas

            1.               Damian                Marek                III.C         25            15                 10

            2.               Tomáš                  Hudec               III.B         24            12                 12

            3.               Michaela              Luptáková         III.C         23            13                 10

            4.-7.           Alica                    Rovenská          III.B         23            12                 11

            4.-7.           Jakub                   Babic                 III.A         23            12                 11

            4.-7.           Maxim Alan         Macoška            III.A         23            12                 11

            4.-7.           Marko                  Vozár                III.C         23            12                 11

            8.               Thomas                Surový               III.B         23            11                 12

            9.-10.         Michal                  Kňazík               III.C         21            12                 9

            9.-10.         Michaela              Vavrinčíková     III.C         21            12                 9

            11.-13.       Matej                   Vajcík                III.A         21            11                 10

            11.-13.       Simona                 Marcinová         III.C         21            11                 10

            11.-13.       Rebeka                 Michalicová       III.C         21            11                 10

            14.-16.       Terézia                 Hlaváčiková      III.B         21            10                 11

            14.-16.       Andrej                 Kollárik             III.A         21            10                 11

            14.-16.       Peter                    Rosputinský      III.B         21            10                 11

            17.-18.       Dárius                  Dendis               III.A         20            10                 10

            17.-18.       Diana                   Komorová         III.A         20            10                 10

            19.-21.       Richard                Holík                 III.A         19            10                 9

            19.-21.       Sofia                    Kupcová            III.A         19            10                 9

            19.-21.       Viktória               Rapčanová        III.A         19            10                 9

             

            P4      4.ročník           Úspešní riešitelia           Body 

             

            Poradie     Meno                       Priezvisko        Trieda       spolu               úlohy          čas

            1.               Jakub                        Lehocký           IV.A          22                    15               7

            2.               Matej                        Valent               IV.A          22                    13               9

            3.               Andrej                      Molnár              IV.B          22                    11               11

            4.               Ella                           Luptáková        IV.B          20                    14               6

            5.-7.           Alica                         Komžíková       IV.A          20                    11               9

            5.-7.           Jakub                        Šušor                IV.A          20                    11               9

            5.-7.           Alexander                Tomaška           IV.A          20                    11               9

            8.               Klára                        Kubušová         IV.A          19                    14               5

            9.               Lukáš                       Lorinc               IV.C          19                    13               6

            10.-11.       Kiara                        Semeníková      IV.C          19                    12               7

            10.-11.       Alexandra                Naňová             IV.C          19                    12               7

            12.             Oliver                       Floch                IV.C          18                    12               6

            13.             Ema Viktória            Šujanský           IV.A          18                    11               7

            14.             Laura                        Chromeková     IV.A          17                    14               3

            15.-16.       Nina                         Tlučáková         IV.C          17                    11               6

            15.-16.       Matvii                       Liashenko         IV.C          17                    11               6

            17.             Ema                          Brandoburová  IV.C          17                    10               7

            18.             Liana                        Blahová            IV.A          16                    14               2

            19.             Lenka                       Kroupová         IV.B          15                    14               1

            20.             Natália                      Milanová          IV.C          15                    11               4

            21.             Erika Genevieve       Crmanová         IV.B          11                    10               1