Navigácia

  • Školská fašiangová zábava

    Školská fašiangová zábava

    Do galérie Školská fašiangová zábava boli pridané fotografie.

  • Benefičný zápas 1.B

    Benefičný zápas 1.B

    Do galérie Benefičný zápas 1.B boli pridané fotografie.

  • Benefičný zápas 1.A

    Benefičný zápas 1.A

    Do galérie Benefičný zápas 1.A boli pridané fotografie.

  • Návšteva múzea 1.A.

    Návšteva múzea 1.A.

    Do galérie Návšteva múzea 1.A. boli pridané fotografie.

  • Podporte našu žiačku na FB

    Podporte našu žiačku na FB

    Do galérie Podporte našu žiačku na FB boli pridané fotografie.

     

    PODPORTE ŽIAČKU NAŠEJ ŠKOLY NA FACEBOOKU

     

    Júlia Laubertová, žiačka VII.C triedy postúpila do celoslovenského finále výtvarnej súťaže Ochranárik tiesňového volania 112.

     

    Ak sa Vám jej práca požiarnikov páči, hlasujte za ňu na facebooku.

     

     LINK:  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.958853820985520&type=1&l=07d1030f3b

     

     

    ĎAKUJEME

     

     

  • Vianočné zvyky a tradície

    Vianočné zvyky a tradície

    Do galérie Vianočné zvyky a tradície boli pridané fotografie.

  • Vianočné tvorivé dielne 1.B

    Vianočné tvorivé dielne 1.B

    Do galérie Vianočné tvorivé dielne 1.B boli pridané fotografie.

  • Mikuláš v ŠKD

    Mikuláš v ŠKD

    Do galérie Mikuláš v ŠKD boli pridané fotografie.

  • Keramika v 1. a 2.A

    Keramika v 1. a 2.A

    Do galérie Keramika v 1. a 2.A boli pridané fotografie.

  • Dopravná výchova

    Dopravná výchova

    Do galérie Dopravná výchova boli pridané fotografie.

  • Vianočné sviatky

    Vianočné sviatky
  • Dejepisná olympiáda

    Dejepisná olympiáda

    Do galérie Dejepisná olympiáda boli pridané fotografie.

    Dňa 30. novembra 2018 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo DEJEPISNEJ OLYMPÁDY, na ktorom sa zúčastnilo celkovo 43 žiakov, z toho 12 v kategórii F (6. ročník), 9 v kategórii E (7. ročník), 10 v kategórii D ( 8. ročník) a 12 v kategórii C (9. ročník).

    Súťažiaci si v písomnom teste preverili znalosti od staroveku až po súčasnosť. Osem žiakov postúpilo do vyššieho obvodného kola. Ocenení boli aj tí, ktorých počet bodov dosiahol 60 a viac bodov. Srdečne všetkým gratulujeme.

     

    VÝSLEDKY DEJEPISNEJ OLYMPIÁDY:

     

    KATEGÓRIA C – 9. ročník

     

    1.

    Oráčová Alexandra

    2.

    Račáková Hana

    3.

    Šotíková Mária

    4.

    Galica Filip

    5.

    Molnár Dušan

    6.

    Durajová Eva

    7.

    Masláková Júlia

     

    KATEGÓRIA D – 8. ročník

     

    1.

    Gracová Eva

    2.

    Pecha Michal

     

    KATEGÓRIA E – 7. ročník

     

    1.

    Šaling Timotej

    2.

    Drugová Barbora Anna

    3.

    Donka Richard

     

    KATEGÓRIA F – 6. ročník

     

    1.

    Druga Tomáš

    2.

    Molitorisová Ema

    3.

    Pechová Ivana

    4.

    Steiniger Tobias

    5.

    Sochanová Adela

    6.

    Richard Fedor

    7.

    Jančovič Jakub

    8.

    Komžíková Lujza

     

     

     

     

  • Testovanie prvákov TšV

    Testovanie prvákov TšV

    Do galérie Testovanie prvákov TšV boli pridané fotografie.

  • Plavecký výcvik 2. a 3. ročník

    Plavecký výcvik 2. a 3. ročník

    Do galérie Plavecký výcvik 2. a 3. ročník boli pridané fotografie.

  • Olympiáda v ruskom jazyku 2018

    Olympiáda v ruskom jazyku 2018

    Do galérie Olympiáda v ruskom jazyku 2018 boli pridané fotografie.

    Олимпиада на русском языке

     

     Olympiáda v ruskom jazyku

     

    V stredu 28. novembra 2018 sa   konala olympiáda v ruskom jazyku.

     

    Naši najlepší ôsmaci a deviataci sa  zišli na pôde školy, aby súťažili a dokázali svoje znalosti

     

     v ovládaní ruského jazyka.

     

    Tu sú výsledky a umiestnenie žiakov

     

    v

     

     A1 kategórii

     

    1. miesto  Natália Selecká

     

    2. miesto   Mária Šotíková

     

    3. miesto   Júlia Masláková

     

    Do krajského kola postupuje Natália Selecká

     

     

     

    A3 kategórii

     

    1. miesto Jevhenia Kozel

     

    2. miesto Blahová Jelizaveta

     

    Do krajského kola z kategórie A3 postupuje Jevhenia Kozel

     

    Víťazom blahoželáme a dievčatám prajeme veľa zdaru v krajskom kole!

     

                                       Mы держим пальцы!
     

     

     

  • Vianočný stromček

    Vianočný stromček

    Do galérie Vianočný stromček boli pridané fotografie.

    Vianočný stromček na Uhlisku

    Slávnostne rozsvietime v piatok 7. decembra v parku pri základnej škole o 16. hodine.  Pozývame všetky deti a rodičov. 

    Občerstvenie a sladkosti pre deti sú pripravené. 

    Občianska rada Uhlisko

     

  • Krasokorčuliarsky krúžok

    Krasokorčuliarsky krúžok

    Do galérie Krasokorčuliarsky krúžok boli pridané fotografie.

  • Matematicko-fyzikálna súťaž

    Matematicko-fyzikálna súťaž

    Do galérie Matematicko-fyzikálna súťaž boli pridané fotografie.

     

    23.11.2018 sa uskutočnila medzinárodná matematicko - fyzikálna súťaž Náboj Junior. Tím našich žiakov Michal Babušák (9.A), Eva Hatalčíková (9.C), Júlia Masláková (9.C), Alexandra Oráčová (9.D) dosiahol krásne umiestnenie :

     

    4. miesto - okres,

     

    64. miesto v medzinárodnej úrovni (SR, ČR, PL )

     

    Druhý tím Martin Bezděka (9.D), Anna Jančovičová (9.D), Yevheniia Kozel (9.B), Zuzana Žiaková (8.B) obsadil v rámci Banskobystrického okresu 8. miesto.

     

    Obidvom tímom srdečne gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy!

     

     

  • Benefičný zápas 6.12.2018 o 11:00 hod.

    Benefičný zápas 6.12.2018 o 11:00 hod.

    Dňa 6. 12. 2018 organizuje naša škola benefičný zápas, z výťažku ktorého by sme spoločne chceli prispieť dvom rodinám, ktorým osud vzal jedného z najbližších a ktorých deti sú žiakmi našej školy. Do tejto zbierky sa máte možnosť zapojiť aj vy, a to dobrovoľným vstupným alebo zakúpením tomboly, ktorej ceny budú vylosované priamo na tomto zápase. Za pomoc a podporu srdečne ďakujeme.

  • Privítanie prvákov v ŠKD

    Privítanie prvákov v ŠKD

    Do galérie Privítanie prvákov v ŠKD boli pridané fotografie.

strana:

Novinky

Kontakt

  • Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica
    Golianova 8
    Banská Bystrica
    97401
  • 048/414 53 85 - tajomníčka
    048/414 78 51 - riaditeľ

Fotogaléria