Navigácia

CELOSLOVENSKÁ ÚROVEŇ KRAJSKÁ ÚROVEŇ OKRESNÁ ÚROVEŇ ŠKOLSKÁ ÚROVEŇ MEDZINÁRODNÁ ÚROVEŇ

CELOSLOVENSKÁ ÚROVEŇ

CELOSLOVENSKÁ ÚROVEŇ 2017-2018
PREDMET - NÁZOV AKCIE MENO ŽIAKA TRIEDA MIESTO
Fyzika      
PIKOFYZ - zimná séria Badurová Dominika IX.D 3.
       
Výchovy      
Galéria talentov K. Rothová VIII.D 3.
       
       
       
       
CELOSLOVENSKÁ ÚROVEŇ 
ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE
PREDMET - NÁZOV AKCIE MENO ŽIAKA TRIEDA MIESTO
ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA      
Majstrovstvá SR v gymnastickom  Ema Bažíková 5.B  
štvorboji Nina Galátová 5.B  
družstvo Lilien Beňáková 6.A 2.
  Adela Rosputinská 4.A  
  Natália Holeková 5.D  
Slovenský pohár III.kolo 2017      
Nové Zámky      
mladšie žiačky Rosputinská Adela IV.A 9.
mladšie žiačky Bažíková Ema V.B 3.
staršie žiačky Galátová Nina V.B 4.
juniorky Valaštiaková Veronika IX.B 2.
juniorky Pýchová Kristína IX.B 3.
Majstrovstvá SR 2017      
  Bažíková Ema V.B 3.
  Galátová Nina V.B 4.
Slovenský pohár I.kolo 2018      
Nové Zámky      
mladšie žiačky Rosputinská Adela IV.A 4.
staršie žiačky Bažíková Ema V.B 8.
staršie žiačky Galátová Nina V.B 2.
juniorky Pýchová Kristína IX.B 1.
       
Majstrovstvá SR - juniorky      
štvorboj Pýchová Kristína IX.B 1.
preskok Pýchová Kristína IX.B 1.
bradlá  Pýchová Kristína IX.B 1.
kladina Pýchová Kristína IX.B 1.
prostné Pýchová Kristína IX.B 1.
Slovenský pohár II.kolo 2018      
Detva      
mladšie žiačky Rosputinská Adela IV.A 2.
staršie žiačky Bažíková Ema V.B 8.
       
CEZPOĽNÝ BEH -jednotlivci Šunová        Petra IX.B 5.
Školské majstrovstvá Slovenska Baculíková   Liliana VII.B 14.
Červený Kláštor 25.10.2017  Zvarová       Ema VII.D 16.
       
CEZPOĽNÝ BEH - družstvá Šunová        Petra IX.B 2.
Školské majstrovstvá Slovenska Baculíková   Liliana VII.B  
Červený Kláštor 25.10.2017  Zvarová       Ema VII.D  
BEH NA LYŽIACH      
Slov.pohár v behu na kolies.lyžiach Baculíková   Liliana VII.B 4.
Slov.pohár Memoriál Michalecha - Králiky Baculíková   Liliana VII.B 3.
MSR I. časť Kremnica - šprint Baculíková   Liliana VII.B 3.
Biela stopa junior Baculíková   Liliana VII.B 2.
Slovenský pohár v bež. lyž. Levoča Baculíková   Liliana VII.B 2.
Slov.pohár Štrbské pleso Baculíková   Liliana VII.B 4.
CROSS-COUNTRY CROSS      
Látky - šprint Baculíková   Liliana VII.B 3.
Skalka - šprint Baculíková   Liliana VII.B 3.
MSR Štrbské Pleso -  Baculíková   Liliana VII.B 4.
Slovenský pohár celkovo 17/18 Baculíková   Liliana VII.B 2.
  Baculíková   Liliana VII.B  
MSR MC DONALDS´S CUP - 1.st. žiaci     8.
  Babčanová Maruška   8.
  Bednarčík Fedor    
  Holek Jakub    
  Kolenička Aleš    
  Kováč Boris    
  Lačný Lukáš    
  Mala Timotej    
  Ondíková Sofia    
  Surovčík Richard    
  Žiak Peter    
ORIENTAČNÝ BEH - jednotlivci Zvarová       Ema VII.D 27.
Školské majstrovstvá Slovenska Gregorová   Sára IX.B 30.
Martin 12. 06.2018  Baculíková   Liliana VII.B 33.
  Šunová        Petra IX.B 40.
ORIENTAČNÝ  BEH - štafety Šunová        Petra IX.B 5.
Školské majstrovstvá Slovenska Gregorová   Sára IX.B 5.
Martin  13.06.2018  Zvarová       Ema VII.D 5.
ORIENTAČNÝ BEH - družstvá Zvarová       Ema VII.D 6.
Školské majstrovstvá Slovenska Gregorová   Sára IX.B 6.
Martin 12. -13.06.2018  Baculíková   Liliana VII.B 6.
  Šunová        Petra IX.B 6.
ORIENTAČNÝ BEH - jednotlivci Slaný        Daniel VII.B 28.
Školské majstrovstvá Slovenska Hrnčiarik   Jakub IX.B 30.
Martin 12.06.2018 Filipko     Adam IX.B 33.
  Lietava     Matej IX.B 32.
  Kúr         Adrián VIII.B 34.
  Valent      Dominik VI.A 37.
ORIENTAČNÝ BEH - štafety Slaný        Daniel VII.B 5.
Školské majstrovstvá Slovenska Hrnčiarik   Jakub IX.B 5.
Martin 13.06.2018 Filipko     Adam IX.B 5.
  Lietava     Matej IX.B 8.
  Kúr         Adrián VIII.B 8.
  Valent      Dominik VI.A 8.
ORIENTAČNÝ BEH - družstvá Slaný        Daniel VII.B 6.
Školské majstrovstvá Slovenska Hrnčiarik   Jakub IX.B 6.
Martin 12 - 13.06.2018 Filipko     Adam IX.B 6.
       
MSR Atletika družstvá - Dievčatá     4.
  Králiková Kristína    
  Malovcová Vivien    
  Naňová Sofija    
  Paliderová Lujza    
  Petrovičová Sifia    
  Rosputinská Petra    
  Styková Michaela    
  Šunová Petra    
  Trnovská Linda    
MSR florbal žiačky Beňáková Lilien   7.
  Donovalová Emma    
  Gálisová Zuzana    
  Giertlová Lea    
  Janeková Nikola    
  Kovárová Laura    
  Paliderová Lujza    
  Králiková Kristína    
  Petrovičová Sofija    
  Styková Michaela    

Novinky

Kontakt

  • Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica
    Golianova 8
    Banská Bystrica
    97401
  • 048/414 53 85 - tajomníčka
    048/414 78 51 - riaditeľ

Fotogaléria