Navigácia

CELOSLOVENSKÁ ÚROVEŇ KRAJSKÁ ÚROVEŇ OKRESNÁ ÚROVEŇ ŠKOLSKÁ ÚROVEŇ MEDZINÁRODNÁ ÚROVEŇ

CELOSLOVENSKÁ ÚROVEŇ

CELOSLOVENSKÁ ÚROVEŇ 2016-2017
PREDMET - NÁZOV AKCIE MENO ŽIAKA TRIEDA MIESTO
Matematika      
PIKOMAT - zimná séria Hanesová Nina IX.D 18.
PIKOMAT - letná séria Hanesová Nina IX.D 6.
Ruský jazyk      
Olympiáda v RUJ Babothyová Alexandra IX.B 5.
Fyzika      
PIKOFYZ - zimná séria Hanesová Nina IX.D 6.
PIKOFYZ - zimná séria Snopková Andrea IX.C 7.
PIKOFYZ - zimná séria Masláková Marína IX.B 7.
PIKOFYZ - letná séria Snopková Andrea IX.C 2.
PIKOFYZ - letná séria Hanesová Nina IX.C 3.
PIKOFYZ - letná séria Masláková Marína IX.B 5.
PIKOFYZ - letná séria      
Výtvarná výchova      
Vesmír očami detí Kordošová Viktória  9.C 3.
Zelený svet Laubertová Júlia 5.C 1.
       
CELOSLOVENSKÁ ÚROVEŇ 
ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE
PREDMET - NÁZOV AKCIE MENO ŽIAKA TRIEDA MIESTO
ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA      
Slovenský pohár III.kolo      
Trnava      
2.kategória Rosputinská Adela III.A 5.
4.kategória Galátová Nina IV.C 1.
staršie žiačky Pýchová Kristína VIII.B 2.
juniorky Paliderová Lujza VIII.B 2.
starší žiaci B      
Majstrovstvá SR 2016      
2.kategória Rosputinská Adela III.A 6.
4.kategória Galátová Nina IV.C 1.
staršie žiačky Pýchová Kristína VIII.B 1.
Slovenský pohár 2017 1.kolo Rosputinská Adela III.A  
  Galátová Nina IV.C  
  Pýchová Kristína VIII.B  
Majstrovstvá SR - juniorky      
štvorboj Pýchová Kristína VIII.B 3.
preskok Pýchová Kristína VIII.B 2.
akrobacia Pýchová Kristína VIII.B 2.
       
Slovenský pohár 2017 1.kolo      
  Rosputinská Adela III.A 6.
  Galátová Nina IV.C 5.
  Pýchová Kristína VIII.B 3.
 TENIS      
Detský Fed CUP      
družstvo TK B.Bystrica Sofia Ondiková III.A 2.
Školské MSR v atletike Lukáš Straška 9.B 1.
      3.
KRASOKORČUĽOVANIE      
Majstrovstvá SR Ema Hollá III.C 7.
ORIENTAČNÝ BEH      
Školské majstrovstvá Slovenska Kamila Kunkelová IX.B 16.
jednotlivci Barbora Kvarteková IX.B 32.
Piešťany 13.- 14.6. 2017 Petra Šunová VIII.B 24.
  Alexandra Burianová IX.B 28.
  Sára Gregorová VIII.B 39.
  Karolína Babčanová VI.B 40.
Školské majstrovstvá Slovenska Kamila Kunkelová IX.B 3.
štafety Barbora Kvarteková IX.B  
Piešťany 13.- 14.6. 2017 Petra Šunová    
Školské majstrovstvá Slovenska Kamila Kunkelová IX.B 3.
družstvá ZŠ Barbora Kvarteková IX.B  
Piešťany 13.- 14.6. 2017 Petra Šunová    
  Sára Gregorová VIII.B  
  Alexandra Burianová IX.B  
ORIENTAČNÝ BEH      
Školské majstrovstvá Slovenska Dominik Valent V.A 23.
jednotlivci chlapci ZŠ Adrián Kúr VII.B 27.
Piešťany 13.- 14.6. 2017 Aurel Barto IX.B 39.
  Daniel Slaný VI.B 32.
Školské majstrovstvá Slovenska Dominik Valent V.A 6. 
štafety Adrián Kúr VII.B  
Piešťany 13.- 14.6. 2017 Aurel Barto IX.B  
Školské majstrovstvá Slovenska Dominik Valent V.A 6.
družstvá ZŠ chlapci Adrián Kúr VII.B  
Piešťany 13.- 14.6. 2017 Aurel Barto IX.B  
  Daniel Slaný VI.B  
CEZPOĽNÝ BEH      
Cedzpoľný beh Aurel Barto  IX.B 4.
MSR      
FLORBAL      
  Babothyová Alexandra 9.B  
  Beňáková Lilien 5.A  
MSR florbal žiačky Burianová Alexandra 9.B  
  Donovalová Ema 5.A  
  Koniarová Adriana 9.B 7.
  Kovárová Laura 8.B  
  Kunkelová Kamila 9.B  
  Kvarteková Barbora 9.B  
  Matejková Júlia 9.A  
  Petrovičová Sofia 8.B  
  Styková Michaela 8.B  
FUTBAL      
  Hrnčiarik Jakub 8.B  
MSR Futbal žiaci Hronec Patrik 8.D  
  Hudcovič Viliam 8.B 5.
  Kandra Lukáš 9.B  
  Kováčik Peter 9.B  
  Lasheen Marwan 9.A  
  Svitek Róbert 9.A  
  Zaťko Róbert 9.B  
ATLETIKA      
Školské MSR v atletike Nové Zámky             
                              skok do diaľky Lukáš  Straška   IX.B 1.
                                        skok do výšky Lukáš  Straška       IX.B 3.
BEH NA LYŽIACH      
MSR   jednotlivci Baculíková Liliana VI.B 4.
             štafety staršie žiačky Baculíková Liliana VI.B 3.

 

 

Novinky

Kontakt

  • Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica
    Golianova 8
    Banská Bystrica
    97401
  • 048/414 53 85 - tajomníčka
    048/414 78 51 - riaditeľ

Fotogaléria