2021/2022

Navigácia

2019/2020

Školská úroveň

ŠKOLSKÁ ÚROVEŇ 2019-2020
PREDMET - NÁZOV AKCIE MENO ŽIAKA TRIEDA MIESTO
Matematika      
Pytagoriáda - 5.ročník Viktor Košík   1.
  Adam Lehocký   2.
  Ema Hollá   2.
  Timotej Balent   3.
  Jakub Chudý 5.C 4.
Pytagoriáda - 6. ročník Boris Kováč 6.B 1.
  Peter Stano   2.
  Stela Videršpánová   3.
  Hana Chriašteľová 6.D 4.
  Richard Surovčík   4.
  Adam Berko   5.
  Tereza Drozdová   5.
  Samuel Libiak   5.
  Samuel Marko   5.
  Matej Súlovec   6.
Pytagoriáda - 7. ročník Šimon Filipovič 7.B 1.
  Ema Molitortisová 7.C 2.
Pytagoriáda - 8. ročník Matej Babčan 8. A 1.
  Adam Gutten 8. D 2.
  Fedor Štít 8. A 3.
  Juraj Šťavina 8. A 4.
  Samuel Balent 8.B 5.
Pytagoriáda - 3. ročník Chválik Samuel               3.B 1.
  Minárik Filip                    3.B 2.
  Stanová Nina                   3.C 3.
  Gyurkovics David             3.B 4.
  Halmaiová Alexandra       3.B 5.
  Kožák Matúš                     3.B 6.
  Vajcíková Nina             3.C 6.
  Boháčiková Michaela        3.B 7.
  Marcinek Maxim               3.B 8.
Pytagoriáda Tryznová Kristína               4.C 1.
  Žambor Matúš                   4.C 2.
  Stets Roksolana                   4.C 3.
  Rosputinská Miroslava       4.B 4.
  Chorvátová Anna               4.B 5.
  Maslík Martin                    4.C 6.
  Šípka Matej                      4.A 7.
  Čierny Andrej                     4.C 7.
  Golhová Dorota                4.C 7.
  Tryznová Natália               4.C 7.
  Koreň Radoslav                 4.C 8.
  Jenča Matúš                       4.B 8.
  Kazíková Viktória              4.B 8.
  Polónyová Nina                 4.A 9.
  Švecová Agáta                    4.B 10.
  Kolesárová Veronika        4.C 10.
  Spišisková Romana            4.C 10.
  Surovec Peter                    4.C 11.
  Rajčeková Daniela            4.A 11.
  Hazuchová Lara               4.B 12.
  Rusko Erik                      4.A 13.
Olympiáda Fedor Matej VIII.A úspešný riešiteľ
  Šťavina Juraj VIII.A úspešný riešiteľ
       
Ruský jazyk      
Olympiáda Nikola Polončíková IX.C 1.
  Laura Pinterová IX.D 2.
  Eliška Kaderjáková IX.C 3.
Anglický jazyk      
Olympiáda Sarah Javorská IX.C 1.
  Patrik Bartek IX.C 2.
  Adam Schmidt VIII.B 3.
  Adela Rosputinská VI.B 1.
  Tereza Kubicová VII.B 2.
  Richard Strelec VI.C 3.
Slovenský jazyk a literatúra      
Hviezdoslavov Kubín      
I.kategória       
Próza Rusko Erik IV.A  
  Zacharová Rebeka III.A  
  Spišiaková Alexia III.A  
Poézia Dianiška Juraj III.A  
  Pajgertová Klára IV.C  
  Stanová Nina III.C  
       
Hviezdoslavov Kubín II. kat. - poézia      
       
       
       
Hviezdoslavov Kubín II. kat. - próza      
       
       
       
       
Hviezdoslavov Kubín III. kat. - poézia      
       
       
       
Hviezdoslavov Kubín III. kat. - próza      
       
       
       
Fyzika      
olympiáda Žiaková Zuzana IX.B úspešná riešiteľka
olympiáda Kršačok Matej VIII.D úspešný riešiteľ

Novinky

Kontakt

  • Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica
    Golianova 8
    Banská Bystrica
    97401
  • 048/414 53 85 - tajomníčka
    048/414 78 51 - riaditeľ

Fotogaléria