Navigácia

2012/2013

ŠKOLSKÁ ÚROVEŇ

ŠKOLSKÁ ÚROVEŇ
PREDMET - NÁZOV AKCIE MENO ŽIAKA TRIEDA MIESTO
Matematika      
MAT - Pytagoriáda Hanesová Nina V.D úspešný riešiteľ
MAT - Pytagoriáda Kováčik Peter V.B úspešný riešiteľ
MAT - Pytagoriáda Gális Daniel V.A úspešný riešiteľ
MAT - Pytagoriáda Václavíková Lea V.C úspešný riešiteľ
MAT - Pytagoriáda Kvarteková Barbora V.B úspešný riešiteľ
MAT - Pytagoriáda Hatalčík Mário V.B úspešný riešiteľ
MAT - Pytagoriáda Filipča Matej V.A úspešný riešiteľ
MAT - Pytagoriáda Zvarová Sandra VI.D úspešný riešiteľ
MAT - Pytagoriáda Šediba Jakub VI.C úspešný riešiteľ
MAT - Pytagoriáda Zaťko Nándor VII.B úspešný riešiteľ
MAT - Pytagoriáda Slávik Alexander VIII.A úspešný riešiteľ
MAT - Pytagoriáda Naďová Aneta VIII.D úspešný riešiteľ
MAT - Pytagoriáda Kupcová Andrea VIII.C úspešný riešiteľ
MAT - Pytagoriáda Zajacová Lucia VIII.C úspešný riešiteľ
MAT - Olympiáda Kalmár Lukáš V.D úspešný riešiteľ
MAT - Olympiáda Babčanová Klára V.D úspešný riešiteľ
MAT - Olympiáda Hanesová Nina V.D úspešný riešiteľ
MAT - Olympiáda Matejková Júlia V.A úspešný riešiteľ
MAT - Olympiáda Jamrich Mário V.A úspešný riešiteľ
MAT - Olympiáda Bezděková Denisa IX.C úspešný riešiteľ
MAT - Olympiáda Barilla Ján IX.D úspešný riešiteľ
MAT - Olympiáda Pipíšková Andrea IX.D úspešný riešiteľ
MAT - Olympiáda Mesíková Soňa IX.D úspešný riešiteľ
MAT - Olympiáda Bábelová Michaela IX.D úspešný riešiteľ
MAT - Olympiáda Frühwald Viktor IX.C úspešný riešiteľ
MAT - Olympiáda Lichý Pavol IX.C úspešný riešiteľ
MAT - Olympiáda Kvasna Tadeáš VI.A úspešný riešiteľ
MAT - Olympiáda Zvarová Sandra VI.D úspešný riešiteľ
MAT - Olympiáda Šediba Jakub VI.C úspešný riešiteľ
MAT - Olympiáda Klimanová Renáta VI.B úspešný riešiteľ
MAT - Olympiáda Turčan Miloš VI.A úspešný riešiteľ
MAT - Olympiáda Kristály Adam VI.A úspešný riešiteľ
MAT - Olympiáda Majzel Samuel VI.B úspešný riešiteľ
MAT - Olympiáda Hric Andrej VI.C úspešný riešiteľ
MAT - Olympiáda Briššová Jana VII.C úspešný riešiteľ
MAT - Olympiáda Debnár Radovan VII.B úspešný riešiteľ
MAT - Olympiáda Kvarteková Júlia VII.B úspešný riešiteľ
MAT - Olympiáda Slávik Alexander VIII.A úspešný riešiteľ
       
       
Fyzika      
FYZ - Olympiáda Slávik Alexander VIII.A úspešný riešiteľ
FYZ - Olympiáda Kuricová Jana VIII.D úspešný riešiteľ
FYZ - Olympiáda Zajacová Lucia VIII.C úspešný riešiteľ
FYZ - Olympiáda Koubek Adam VIII.C úspešný riešiteľ
FYZ - Olympiáda Barilla Ján IX.D úspešný riešiteľ
FYZ - Olympiáda Bábelová Michaela IX.D úspešný riešiteľ
FYZ - Olympiáda Mesíková Soňa IX.D úspešný riešiteľ
       
Olympiáda v nemeckom jazyku      
šk.kolo Remper Ľubomír  1.miesto 9.C úspešný riešiteľ
obvodné kolo Remper Ľubomír  2.miesto 9.C úspešný riešiteľ
Olympiáda v ruskom jazyku      
šk.kolo A1 kat. Bábelová Michaela 1.miesto 9.D úspešný riešiteľ
  Kuricová Janka 2.miesto 8.D úspešný riešiteľ
šk.kolo A3 kat. Laurinc Michal 1.miesto 9.C úspešný riešiteľ
krajské kolo A3 kat. Laurinc Michal 3.miesto 9.C úspešný riešiteľ
Chemická olympiáda      
       
       
       
       

 

Novinky

Kontakt

  • Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica
    Golianova 8
    Banská Bystrica
    97401
  • 048/414 53 85 - tajomníčka
    048/414 78 51 - riaditeľ

Fotogaléria