Navigácia

ŠKOLSKÁ ÚROVEŇ OKRESNÁ ÚROVEŇ KRAJSKÁ ÚROVEŇ CELOSLOVENSKÁ ÚROVEŇ MEDZINÁRODNÁ ÚROVEŇ

Výsledky žiakov

CELOSLOVENSKÁ ÚROVEŇ

PREDMET - NÁZOV AKCIE MENO ŽIAKA TRIEDA MIESTO
Matematika      
MAT - PIKOMAT Klimanová Renáta VII.B 15.
Klokan Kvasna,Chromiak, I.A úsp.rieš.
  Filipovič I.A úsp.rieš.
  Lacková II.A úsp.rieš.
  Kováč II.B úsp.rieš.
  Tryznová, Holečková II.C úsp.rieš.
  Kovalčík II.C úsp.rieš.
  Gálisová Tryzna III.A úsp.rieš.
Výtvarná výchova      
Gymnastika očami detí A.Burianová VI.B 1.
Gymnastika očami detí A.Bellová VI.C 3.
       
       
Informatika      
INF - IBOBOR Mak Kristián VII.B úsp. riešiteľ
       
Zemepis      
       
       
       
Technika      
olympiáda Nábělek Ľudovít IX.D 3.
olympiáda Klimo Michal VIII.D 3.
       
       
Fyzika      
PIKOFYZ - zimná séria Klimanová Renáta VII.B 4.
PIKOFYZ - zimná séria Baksová Gréta VIII.D 9.
PIKOFYZ - zimná séria Kuricová Jana IX.D 8.
FYZ - PIKOFYZ - letná séria Klimanová Renáta VII.B 4.
FYZ - PIKOFYZ - letná séria Klimo Michal VIII.D 11.
FYZ - PIKOFYZ - letná séria Baksová Gréta VIII.D 14.
FYZ - PIKOFYZ - letná séria Kuricová Jana IX.D 7.
       
       
ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE
PREDMET - NÁZOV AKCIE MENO ŽIAKA TRIEDA MIESTO
       
ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA      
Slovenský pohár III.kolo      
Bratislava 18.-19.10.2013      
1.kategória Nina Galátová 1.C 1.
4.kategória Kristína Pýchová 5.B 1.
5.kategória Viktória Vydúreková 7.B 4.
  Veronika Valaštiaková 5.B 5.
Slovenský pohár III.kolo      
Košice 19.10.2013 Radovan Galát 4.A 3.
       
Slovenský pohár -celkové vyhodnotenie za rok 2013      
  Kristína Pýchová 5.B 1.
  Nina Galátová 1.C 1.
  Viktória Vydúreková 7.B 4.
  Veronika Valaštiaková 5.B 5.
  Radovan Galát 4.A 2.
Majstrovstvá SR Kristína Pýchová 5.B 1.
Detva  Nina Galátová 1.C 1.
  Viktória Vydúreková 7.B 3.
  Veronika Valaštiaková 5.B 5.
Majstrovstvá SR Radovan Galát 4.A 2.
Bratislava      
2014      
Slovenský pohár I.kolo Kristína Pýchová 5.B 2.
Detva  marec 2014 Nina Galátová 1.C 1.
  Viktória Vydúreková 7.B 1.
  Veronika Valaštiaková 5.B 3.
Slovenský pohár I.kolo Radovan Galát 4.A 1.
Prievidza      
       
GYMNASTICKÝ ŠTVORBOJ      
družstvo chlapcov Brodňanský R.,Brodňanský A.    
  Galát, Jackuliak, Hrnčiarik   5.
družstvo dievčat Valaštiaková, Pýchová, Muková    
  Paprčiaková, Plajová   5.
Slovenský pohár II.kolo Nina Galátová 1.C 1.
Nové Zámky Kristína Pýchová 5.B 2.
  Veronika Valaštiaková 5.B 1
  Viktória Vydúreková 7.B 1.
       
       
       
JUDO      
Majstrovstvá SsZK kadetov a juniorov Dominik Kubajda 7.B 3.
9.11.2013      
1.kolo Slov.pohára  Dominik Kubajda 7.B 3.
Sabinov 22.2.2014      
2.kolo Slov.pohára      
Komárno 9.3.2014      

Novinky

Kontakt

  • Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica
    Golianova 8
    Banská Bystrica
    97401
  • 048/414 53 85 - tajomníčka
    048/414 78 51 - riaditeľ

Fotogaléria