Navigácia

2017/2018

KRAJSKÁ ÚROVEŇ

KRAJSKÁ ÚROVEŇ 2017-2018
PREDMET - NÁZOV AKCIE MENO ŽIAKA TRIEDA MIESTO
Matematika      
Matematická olympiáda Dominika Badurová IX.D 12.
       
Fyzika      
Fyzikálna olympiáda Dominika Badurová IX.D 5. 
Výtvarná výchova      
Kamufláž vprírode Juaj Laubert II.B 2.
  Júlia Laubertová VI.C 3.
Geografia      
Geografická olympiáda Michal Pecha VII.B 3.
Dejepis      
  Eva Gracová VII.D 5.
Ruský jazyk Slávka Lukasenko IX.D 7.
KRAJSKÁ ÚROVEŇ 
ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE
PREDMET - NÁZOV AKCIE MENO ŽIAKA TRIEDA MIESTO
Telesná výchova      
GYMNASTICKÝ ŠTVORBOJ      
družstvo chlapcov A Daniel Cigler 2.C 2.
  Jakub Holek 3.C  
  Tomáš Varga 2.C  
  Peter Surovec 2.C  
  Andrej Čierny 2.C  
družstvo dievčat A Sofia Bartková   3.
  Dorota Golhová    
  Natália Gerö    
  Lara Hazuchová    
  Nina Polónyová    
družstvo dievčat B Ema Bažíková 5.B 1.
  Nina Galátová 5.B  
  Lilien Beňáková 6.A  
  Adela Rosputinská 4.A  
  Natália Holeková 5.D  
CEZPOĽNÝ BEH Petra Šunová IX.B 6.
žiačky-jednotlivci Liliana Baculíková VII.B 14.
  Ema Zvarová VII.D 28.
žiačky družstvá Šunová, Baculíková,Zvarová   1.
žiaci - jednotlivci Jakub Piasarovič IX.A 10.
  Matúš Vongrej IX.A 29.
  Matej Eliáš VIII.A 35.
žiaci - družstvá Pisarovič,Vongrej,Eliáš   6.
       
Horehronské hry      
zisk putovného pohára pre najlepšiu školu na Horehronských hrách       
60 m Šunová Petra 9.B 1.
  Petrovičová Sofia 9.B 3.
  Trnovská Linda 6.B 14.
  Kanoš Zdenko 8.A 3.
300m Kanoš Zdenko   1.
  Tavačiak Timotej   16.
  Janeková Nikola   3.
  Beňáková Nikola   15.
diaľka Nemeček Filip   18.
  Šunová Petra   1.
  Králiková Kristína   3.
  Valent Dominik   7.
  Balent Samuel   11.
  Trnovská Linda   17.
výška Baculiková Liliana   3.
  Janeková Nikola   4.
800 m Vongrej Matúš   4.
  Gregorová Sára   7.
1500 m Pisarovič Jakub   5.
1000 m Balent Samuel   7.
  Valent Dominik   11.
  Fedor Matej   14.
600 m Baculíková Liliana   5.
  Zvarová Ema   9.
       
guľa Eliaš Matej   13.
  Maruška Alex   16.
  Králiková kristína   2.
kriket Gregor Viktor   15.
štafeta ml. žiaci Gregor, Valent, Balent, Kanoš   1.
štafeta ml.žiačky Baculíková, Beňáková, Janeková, Trnovská   1.
štaferta st. žiačky Šunová, Králiková, Petrovičová, Gregorová   1.
štafeta st. žiaci Krnáč,Bočkaj,Nemeček,Eliaš   4.
ORIENTAČNÝ BEH      
Krajské kolo v orientačnom behu Liliana Baculíková VII.B 1. 
 jednotlivci dievčatá ZŠ Petra Šunová IX.B 2.
  Ema Zvarová VII.D 3.
  Karolína Babčanová VII.B 4.
  Sára Gregorová IX.B 5.
  Vanessa Gondášová IX.B 7.
ORIENTAČNÝ BEH Adam     Filipko IX.B 1
Krajské kolo v orientačnom behu Matej     Chladný VIII.B 2.
jednotlivci chlapci ZŠ Dominik  Valent VI.A 3.
  Daniel    Slaný VII.B 4.
  Matej   Eliaš VIII:A 5.
  Matúš Vongrej IX.A 6.
ORIENTAČNÝ BEH Šunová, Baculíková,    1.
Krajské kolo v orientačnom behu Zvarová, Gregorová  
 družstvá dievčatá ZŠ      
  Babčanová, Gondášová,    2.
  Rusputinská, Malovcová  
ORIENTAČNÝ BEH Filipko, Chladný   1.
Krajské kolo v orientačnom behu Valent, Slaný  
 družstvá chlapci ZŠ      
  Vongrej, Kúr   2.
  Kanoš, Hrnčiarik  
  Beňáková Lili   5.-6. miesto
KK Futbal žiačky Donovalová Ema    
  Gálisová Zuzana    
  Giertlová Lea    
  Janeková Nikola    
  Králiková Kristína    
  Petrovičová Sofia    
  Styková Michaela    
  Žabková Martina    
       
       
Basketbal dievčatá P.Šunová 9.B 3.
  E.Porubčanová 5.C  
  K.Králiková 9.B  
  S.Petrovičová 9.B  
  A.Jančovičová 8.D  
  M.Mravíková 8.D  
  E.Durajová 8.C  
MC Donalds Cup - 1.stupeň Babčanová Maruška   1.
  Bednarčík Fedor    
  Holek Jakub    
  Kolenička Aleš    
  Kováč Boris    
  Lačný Lukáš    
  Mala Timotej    
  Ondíková Sofia    
  Surovčík Richard    
  Žiak Peter    
KK Atletika družstvá - Dievčatá Kovárová Laura   1.
  Králoková Kristína    
  Malovcová Vivien    
  Naňová Sofija    
  Paliderová Lujza    
  Petrovičová Sifia    
  Rosputinská Petra    
  Styková Michaela    
  Šunová Petra    
  Trnovská Linda    
KK Futbal žiačky Malčeková Ema   6.
  Holečková Martina    
  Kapustová Lívia    
  Kubicová Terézia    
  Šalamúnová Lucia    
  Zacharová Emma    
  Zvarová Ema    
  Žiaková Zuzana    
  Kunzová Sára    
Hľadáme nových olympinikov Balent Samuel   1.
  Valent Dominik    
  Fedor Matej    
  Kejmar Jakub    
  Trnovská Linda    
  Rychnavská Ema    
  Baculíková Liliana    
  Babčanová Karolína    
KK florbal žiačky Žabková Martina   1.
  Donovalová Emma    
  Gálisová Zuzana    
  Žiaková Zuzana    
  Kovárová Laura    
  Paliderová Lujza    
  Králiková Kristína    
  Petrovičová Sofija    
  Styková Michaela    
KK basketbal žiačky Durajová Evka   3.
  Gondášová Vanessa    
       
  Jančoková Anna    
  Králiková Kristína    
       
  Mravíková Michaela    
  Petrovičová Sofia    
  Poórová Romana    
  Porubčanová Ema    
  Šunová Petra    
KK hádzaná žiaci Belička Kristián    
  Bezděka Martin    
  Galát Radovan    
  Midriak Matúš    
  Hrnčiarik Jakub   5. miesto
  Zelina Matej    
  Hudcovič Viliam    
  Filipko Adam    
  Lehotský Filip    
  Kúdelka Filip    
  Dejl Denis    
  Rusko Šimon    

Novinky

Kontakt

  • Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica
    Golianova 8
    Banská Bystrica
    97401
  • 048/414 53 85 - tajomníčka
    048/414 78 51 - riaditeľ

Fotogaléria