Navigácia

História tried bežeckého lyžovania Ostatné športy Významní športovci našej školy a ich úspechy ŠT 5.-9. ročník

ŠT 5.-9. ročník

 Trieda 5.B

Meno a priezvisko šport názov klubu 3 najlepšie výsledky zo sezóny 2016 odkaz na webovú stránku klubu
Samuel Duraj florbal Fairpalysport MSR - 6. miesto www.fairplaysport.sk
Peter Floch futbal Jupie Badín 2. miesto v detskej lige www.jupie.sk
Dominika Bobríková golf tri duby golf resort M SR - 3. miesto (2015) www.tridubygolf.sk
M SR v kluboch - 2. miesto (2015) www.skga.sk
M SR do 12 r. - 1. miesto (2016) www.uskidsgolf.sk
Tour olympíjských nádejí - 1. miesto (2016)  
Tour Us.Golf kids - 1. miesto (2016)  
Dominik Lupták lyžovanie ŠK Kartik Zuberec preteky žiakov - 8.miesto www.ski.skkartik.sk
Matúš Kinčok futbal FK Dukla BB Majstri stredného Slovenska www.fkdukla.sk
Samuel Balent atletika Atletický klub ŠK UMB Majstrovstvá kraja v cezpoľnom behu - 600m - 1.m , 2.m  www.atletikasvk.sk
Linda Trnovská atletika Atletický klub ŠK UMB Mestská atletická liga - 1.m - 300m, 1.m - 60m, skok do diaľky - 2.m www.atletikasvk.sk
Kristián Kormančík futbal FK Dukla BB Majstri stredného Slovenska, Celoslovenský turnaj - 4.m www.fkdukla.sk
Jakub Medveď tenis Tenisová Akadémia Edmund Pavlík 4x1.m v celoštátnych turnajoch v tenise

www.tenisova-akademia-edmund-pavlik.sk

 

Trieda 6.B

Meno a priezvisko šport názov klubu 3 najlepšie výsledky zo sezóny 2016 odkaz na webovú stránku klubu
Liliana Baculíková Beh na lyžiach ŠKP Banská Bystrica Slovenský rebríček 12. m" C" ml. žiačky  
  Beh na lyžiach   Slovenský rebríček 15. m " contry cross  
  Beh   3. miesto Nemčiansky beh  
  Cezpoľný beh Školská súťaž Okresné kolo ,,Pod Bánošom" 11. miesto  
Tomáš  Tokoly Zjadové lyžovanie LO Mladosť B.B 2. miesto Donovalský psík www.lomladost.sk
      3. miesto Horehronská liga  
      1. miesto O cenu Skorušinských vrchov  
Radovan Štrbavý volejbal ŠVK Tatran B. Bystrica 2. miesto  Majstrovstvá kraja www. svktatranbb.sk
      3. miesto Majstrovstvá kraja  6- kový volejbal  
      1.mieto turnaj o pohár riaditeľa ZŠ Martinská  
      5.miesto Majstrovstvá Slovenska  
Eliška Mazalová Krasokorčulovanie KK.Iskra B.Bystrica 3.miesto K.K Detva www.kkiskrabb.sk
      1. miesto Púchov  
      10.miesto Grand Prix SNP  
      6. miesto K.K Detva  
      9. miesto Liptovský Mikuláš  
Eliška Mazalová Zjadové lyžovanie LO Mladosť B.B 2.miesto Finále-  Horehronská liga www.lomladost.sk
      1. miesto Selce  
Karolína Babčanová Tenis Tenisový klub 4.miesto  Bojnický turnaj detí a mládeže  
      2. miesto štvorhra Bojnický turnaj  
Michal Haring Futbal FK Dukla B. B.  Martin  1.miesto 14.2.2016 www.fk-dukla-banska-bystrica.futbalnet.sk
      Lučenec 3.miesto  19.3.2016  
      Korňa     1.miesto 26.11.2016  

 

Trieda: 8.B

Meno a priezvisko šport názov klubu 3 najlepšie výsledky zo sezóny 2016 odkaz na webovú stránku klubu
Veronika Valaštiaková gymnastika GK ŠK UMB BB Maďarsko -2.m preskok,2.m Slovenský pohár jurajkremnicky@umb.sk
      1.m MSR  
Kristínka Pýchová gymnastika GK ŠK UMB BB 1.m MSR,1.m Slovenský pohár,3.m Memoriál jurajkremnicky@umb.sk
Lujza Paliderová gymnastika GK ŠK UMB BB 2.m Slov.pohár v športovej gymnastike jurajkremnicky@umb.sk
Laura Kovárová volejbal ŠVK TATRAN BB 3.m Majstrovstvá kraja www.svktatranbb.sk
  tenis TK TENIS FUN región 2.m,3.m www.tenisfun.eu
Sára Gregorová volejbal ŠVK TATRAN BB 3.m Majstrovstvá kraja www.svktatranbb.sk
Michaela Styková florbal 1 FBK BCF BB 1.liga st.žiačky-3.m,MSR 2.m juniorky 1.fbkbanskabystrica@gmail.com
Sofia Petrovičová futbal SPORT LADIES CLUB 1.liga-1.m juniorky sportladiesclub.bb@gmail.com
Petra Šunová basketbal BK ŚKP 8 BB MSR 1.m-mladšie a staršie žiačky krnac@biotika.sk
Adam Filipko tenis TK TENIS FUN celoš.tur."D"a"C"finále dvojhry st.žiaci www.tenisfun.eu
Matúš  Midriak tenis TK TENIS FUN celoštátny turnaj-1.m www.tenisfun.eu
Sven Schmitz tenis TA EDMUND PAVLÍK 1.m Púchov "D" www.tenisova-akademia-edmund-pavlik.sk
Viliam Hudcovič futbal FK DUKLA BB 1.liga st.žiaci-3.m,Venglošov pohár-3.m fkdukla@fk.dukla.sk
Kristián Belička futbal FK DUKLA BB 1.liga st.žiaci-3.m,Venglošov pohár-3.m fkdukla@fk.dukla.sk
Jakub Hrnčiarik futbal FŠ MH Venglošov pohár- 1.m,Neapol medzinárodný stulajter@jupie.sk
      turnaj-2.m, stredosl. kraj-1.m  
Jakub Trnovský bežecké lyžovanie ŠKP BB 2.m-Memoriál Michalecha,7.m MSR michalechb@hotmail.com

 

 

Trieda: 9.B

Meno a priezvisko šport názov klubu 3 najlepšie výsledky zo sezóny 2016 odkaz na webovú stránku klubu
Alex Barto Judo VŠC Dukla BB Medzinárodný turnaj kadetov v Ťumeni 3.m www.judo.dukla.sk
Medzinárodný turnaj v Slovinsku 1.m
Aurel Barto Triatlon Trian UMB BB MSR - triatlon 3.m www.sportklub.umb.sk
Slovenský pohár 1.m
Duatlon MSR - duatlon 1.m
Lukáš Straška Atletika VŠC Dukla BB 2x MSR - diaľka - 1.m www.dukla.sk
MSR - skok do výšky - 1.m
U16 Medz. preteky HU,CR,SLO,SVK,CZE - 3.m
MSR - beh cez prekážky - 2.m
Alexandra Babothyová Zjazdové lyžovanie LK Bystričan Lyžiarik FIS Skinterskikriterium Vrátna - 5.m www.lyziarik.sk
Slovenský pohár Respect cup - 2.m

 

Novinky

Kontakt

  • Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica
    Golianova 8
    Banská Bystrica
    97401
  • 048/414 53 85 - tajomníčka
    048/414 78 51 - riaditeľ

Fotogaléria