• Objednávanie a výdaj obedov

• Výdaj obedov: od 11:00 – 14:00 hod

Používame elektronický stravovací systém. Do tohto systému je nutné prihlásiť sa prostredníctvom prihlasovacieho mena (login) a hesla. Prihlasovacie údaje dostanete od vedúcej školskej jedálne pri prečípovaní  čipovej karty.

Objednávanie stravy sa realizuje prostredníctvom objednávacieho terminálu, ktorý sa nachádza v školskej jedálni alebo na internetovej adrese stravovacieho systému Školská jedáleň

Pridelené prihlasovacie heslo si môžete po prvom prihlásení zmeniť  v časti „zmena hesla“. Zmenené heslo uvádzať bez diakritiky.

Stravu je možné  objednať na 10 dní dopredu, najneskôr  však  deň vopred do 14:30 hod.  Obed nie je automaticky prihlásený, treba si ho objednať. Objednaný obed je možné odhlásiť predchádzajúci deň do 14:30 hod prostredníctvom internetu alebo objednávacieho terminálu v školskej jedálni a len v prípade choroby najneskôr do 8:00 hod telefonicky na čísle : 048/4115604.

Postup pri objednávaní stravy:

•    Na stránke  Stravovací systém ŠJ Golianova 8.
        •    Po zobrazení prihlasovacej plochy pre objednávanie stravy zadajte:
        •    LOGIN ( Váš variabilný symbol, ktorý uvádzate pri platbe)
        •    HESLO ( Kód, ktorý Vám bol pridelený. K nahliadnutiu u vedúcej jedálne)
        •    Po zadaní mena a hesla sa otvorí Vaše osobné okno, v ktorom si môžete objednať, stornovať jedlo na príslušný deň, pozerať výšku    kreditu a informáciu o odobranej strave za príslušné obdobie.
        •    Objednávanie ukončíte odhlásením sa z príslušnej stránky.