• Dochádzka a preberanie

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Skolský klub detí

Príchod do ŠKD

1. Zákonní zástupcovia prihláseného dieťaťa oznámia vychovávateľkám ŠKD rozsah dochádzky a spôsob odchodu z ŠKD v zápisnom lístku. Skutočnosti, ktoré nie sú zapísané v zápisnom lístku dieťaťa, sú zákonní zástupcovia povinní písomne oznámiť (nie mobilom, SMS) vychovávateľke ŠKD.
        2. Vychovávateľka uvoľní žiaka z ŠKD len na základe písomného oznámenia zákonného zástupcu žiaka (nie na základe SMS, mobilu).
        3. Za príchod dieťaťa do ranného klubu zodpovedá zákonný zástupca. Ranný školský klub je v prevádzke od 6:30 do 7:45 hod

Preberanie dieťaťa z ŠKD

Poobedný ŠKD – začína po skončení vyučovania, končí nasledovne:

1. a 2. ročník do 16:30 hod.

3. a 4. ročník do 15:00 hod. -16:00 hod.

Budova školy sa uzatvára 16:30 hod.

Rodič môže oznámiť cez slovníček aj skorší odchod dieťaťa z ŠKD, a to v časoch 12:30,13:00,13:30,14:00,14:30,15:00,15:30,16:00.

Mimo vyhradených časov deti nebudú uvoľňované. Dieťa odchádza z triedy, zo šk. dvora samé a zodpovednosť za dieťa preberajú rodičia. Rodič čaká dieťa pred hlavným vchodom. V prípade, že rodič nebude čakať pred hlavným vchodom v stanovený čas. Dieťa sa vráti naspäť do klubu. Ďalší odchod bude možný v najbližšej pol hodine. V prípade, že dieťa bude niektoré dni chodiť domov skôr, rodič vypíše a podpíše tlačivo, v ktorom súhlasí, že preberá zodpovednosť za dieťa od jeho samostatného opustenia triedy.

Pokiaľ bude dieťa z ŠKD odchádzať domov samé (okrem žiakov 1.ročníka – tu je nevyhnutné, aby žiaka vyzdvihol zákonný zástupca alebo súrodenec starší ako 10 rokov), treba popísať súhlas zákonného zástupcu.